Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nos foglalkoztat a téma hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos foglalkoztat a téma hogy mi az emberek véleménye a fiatal Sub fiúkról,miként tekintenek rájuk? Illetve ez normális dolog e? 18/f (Sub)

Figyelt kérdés

Egy apró kérésem a válaszadók számára, aki gondolja a válaszát megadhatná pl (20/F),(20/N).

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2023. jan. 2. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs róla véleményük, hiszen nem tudja senki. Mondjuk úgy, hálószobatitok.
2023. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mint érett, felnőtt, értelmes ember úgy válaszolnék, hogy határtalanul letojom a többi ember szexuális irányultságát, szokásait. Nem érdekel.

Mindenki azt csinál otthon, amit akar.

Egészen addig, amíg ezzel nem árt másoknak, mindenkinek magánügye.

Soha nem szabad mások véleményével foglalkozni

2023. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi. Mindenki élje megy úgy a szexualitását ahogy neki és annak a félnek akivel megéli kölcsönösen kellemes, jó.


Nekem is van olyan vágyam ami bekategorizálható "sub" vonalra. De nem tulajdonítok neki különösebben durva jelentőséget.



F

2023. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Ne szégyeld a vágyaidat, inkább éld meg őket a megfelelő partnerrel!

36 Domináns N

2023. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy az "átlag" ember sokat gondolkozna rajta, esetleg pár előítéletesebb, idegeskedősebb fajta. Meg az nem számít, hogy valakinek nem tetszik, vagy nem érti, vagy undorodik tőle. Nem tetszik a minimalista építészet és undorodom a sóskafőzeléktől, de ettől még van létjogosultsága es nem egy rossz dolog.


Ahogy előttem is mondták, amíg senkinek sem ártasz vele (magadnak se!), addig minden rendben :) És attól, hogy a többségnek nincs ilyen irányultsága, még teljesen normális! Nyugi.


23N, szub.

2023. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csupán annyit gondolok, hogy lesz még mit tapasztalni, főleg tanulni.

37/N/D

2023. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!