Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Hány orgazmus volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jacint1988 kérdése:

Hölgyek! Hány orgazmus volt a legtöbb egy szeretkezés alkalmával?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom a legutóbbi együttletünk során 8szor élvezett el. Imádtam.🙃 3 hüvelyivel kezdett szinte 2 percenként...a tempó miatt elfáradtam, így pihenésképpen az ujjammal elégítettem ki 2x egymás után(csiklói) igaz ez hosszadalmasabb volt🙈..kb 3/4 óra..aztán újra uccu neki.m betettem a farkam es még háromszor ment el😍🥰..a végén kerte, hogy hagyjam abba, mert belehal.🤣 Percekig remegetek a lábai. Ki kellett kísérnem a fürdőbe, hogy el ne essen. Veletek is volt már ilyen hölgyek? Mi a rekord? Meglepett, higy ilyen önkívületi állapotba is képes eljutni egy nő. Imádom!☺️

2023. jan. 2. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Kamu kérdés!
2023. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A kérdés nem biztos hogy kamu, maximum a leírás :D
2023. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ja igen. A leírásra gondoltam.
2023. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Egofényezés. Persze lehet igaz, csak felesleges. Örülj neki azt kész. Én egyszer 9x élveztettem el a barátnőm egy szex alatt, csak hüvelyi, kb 40 perc alatt. Ez se kamu, csak ugyanolyan felesleges egofényezés mint a "kérdésed".
2023. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
6
2023. jan. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát volt néhány partnerem az életemben, de 8 orgazmusról egyhuzamban nem tudok. Az első 2-3 sok nőnek megy aki igazán beindul és ismeri a testét, de utána a következőhöz már egyre több idő kell. 20 évesek voltunk, lenn balcsin összejöttem egy csajszival idáig messze ő volt a rekorder. Neki alapból nem volt hüvelyi orgazmusa, csak ha rásegített kézzel, de akkor kb 5 percenként tudta produkálni 3-4 alkalommal. Egy idő után viszont annyira érzékennyé vállt a csiklója, hogy abba kellett hagyni, néha meg azt mondta hogy csiklandós érzést kelt. Ha úgy nézzük 1 nap alatt volt 3-4 szexeltünk, 10 alkalommal simán elment egy nap. Esküszöm én nem bírtam férfiként az iramot, a tököm már úgy égett a végén hogy grillezni lehetett volna rajta.
2023. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1
2023. jan. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
3. 21L
2023. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

2-3.


Amikor magamnak csinálom jóval több, de akkor órákon át játszok magammal, váltogatva a csiklóizgatást és ujjazást.

2023. jan. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik ertelmes választ adtak. Ezek szerint akkor szerencsésnek mondhatom magam, hogy ilyen nővel hozott össze a sors.🤩
2023. jan. 10. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!