Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy összejön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy összejön a hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés

A szüzességemet körülbelül egy éve vesztettem el párommal. Kezdetben nagyon érzéketlen volt a hüvelyem és alig éreztem valamit az ujjazásból vagy az aktusból. Nyalástól el tudtam menni, de ahoz is kellett vagy 30-40 perc. Ezután elkezdtünk komolyabb hangsúlyt fektetni az ujjazásra. Kezdetben pisilős érzésem volt de nem történt semmi. Majd elengetem magam és csak pisi jött ki, de nem volt orgazmusom közben. Aztán egy darabig mindig pisi jött és nem tudtam hogy tartsam vissza. Ezután egy kis időre felhagytunk az ujjazással és inkább a csiklómat elkezdtem el izgatni szex közben. Kezdetben nehezen mentem el meg nem mindig, de utánna kb 2 hónap múlva minden alkalommal elmentem már. És akkor a mostani helyzet az az, hogy ha kézzel vagy ha barátom dörzsöli a csiklómat a testével szex közben, akkor mindig elmegyek és 20 perc alatt 2x is. A nyalás általi orgazmushoz is kevesebb idő kell már, 30 perc helyett elég 10. Ujjazásnál meg mostmár az van, hogy elkezd ujjazni és először van a pisilős érzés, de ez elmúlik egy idő után és ilyen nagyon kellemes érzés váltja fel a helyét. Aztán elkezdek valami olyat érezni, mint csiklós orgazmus előtt de ezen nem tudok tovább lendülni.


Szerintem sok dologban fejlődtem, meg a dolgok is fejlődést mutatnak például az hogy többet érzek hüvelyben, könyebben megyek el nyalásnál és szexnél.


Van esély rá, hogyha gyakorlunk tovább és ezt az érzést érzem ujjazás közben akkor jó úton járunk a hüvelyi orgazmushoz?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. jan. 3. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tök durva, hogy ide eljutottatok! Tényleg wow. Amúgy azt mondtam volna, hogy nem valószínű, de így a történetedet olvasva ki tudja. Szerintem gyakoroljatok tovább. De senki nem tudja megmondani, hogy mi lesz. De amúgy, ha nem is jön össze, akkor is van egy jó szexuális életetek és lehet ez ad egy plusz izgalmat, hogy kutattok ebbe az irányba. Csak legyen ez világos, hogy ez ami van már így is baromi jó szóval élvezzétek.
2023. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Én úgy tudom, hogy a hüvelyi orgazmus is csiklói orgazmus igazándiból.

Kíváncsi lennék egy kutatásra erről, de valszeg nem reprodukálható, hogy az ősember betette-e a farkát kézzel a hüvelybe. Valószínűleg nem. A kívülről maszatolásból kell valahogy magzatot gyártani, ezért az a rész igazán érzékeny a nőknél, pontosan azért, hogy mind a péniszt, mind a kívülről ráfolyt hímivarsejteket bejuttassa a megfelelő helyre az inger. Hosszas csíkló izgatásnál azért is van az, hogy a hüvely elkezd ilyen becuppantó mozgást végezni.

2023. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 🤨
2023. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindíg csak annyit és úgy csináljátok ami nagyon jó érzés és lesz belőle valami.

De ne akard görcsösen mindenáron azt orgazmust mert az nem lesz jó akkor, csak ha lazán elengeded magad.

2023. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!