Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti szoktatok ordítva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szoktatok ordítva elélvezni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 7. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem, közel sem. Számomra ahhoz is bizalom kell, hogy nyögve merjek elmenni és az sem mindig alap, hogy csinálnám.
2023. jan. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ordítva nem, de hangosan igen!
2023. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
71%
Persze, mint Rocco!
2023. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Off. Engem nőként kb a hideg kiráz az olyantól.
2023. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom hány éves vagy és milyen nemű , de én mostanra jusson magamból ha lehet( valamiért jobb), és észre vettem, ha hangosan ☝️(Nem ordítva ) élvezek vagy csak élvezem a szexet, vagy úgy is csinálok, kicsit rá teszek ;) ,észre vettem, hogy a nők sokkal jobban el élveznek ettől. Egyszóval, igen . Kell a műsor is a nőknek, mindig azt mondom, “ a nőknek az agyat IS meg kell dugni nem csak lent” 😉42F
2023. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Ordítani nem szoktam, hanem hangosan nyögök. Persze gondolom nevetséges sokszor ez, de a barátnőm imádja, szóval nem érdekel. A lényeg, hogy a nyögés nem visszatarthatatlan erővel jön, néma csendben is eltudok élvezni a legjobb szex után is. Viszont régen észrevettem, hogyha szex, de főleg orgazmusnál ha kiengedem önfeledten a hangom, sokkal nagyobb az élvezet, és erősebb az orgazmusom, és szex után megvan az a nagyon kielégült érzésem, mikor úgy érzem, hogy ezaz, minden kiment. És ahogy előttem írták, igen, a nők is nagyon rávannak indulva erre, legalábbis ha szeret és akarja, hogy neked is jó legyen. A barátnőm kb percek alatt elélvez, ha a fülébe nyögdösök, és lihegek, mert visszajelzés neki, hogy nagyon élvezem, és ez őt is jobban felhúzza, ami aztán engem is mégjobban beindít, és így. Egyedül a szomszédokra nézve gáz a dolog, mert tutira tudom, hogy alattam, felettem és a mellettem lévő lakásban is hallják, mikor elélvezek. De ez van, emiatt nem fogom visszatartani.
2023. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Én igen
2023. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Amikor hatalmasat élvezek akkor igen.
2023. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha elég fűtött a hangulat, akkor bizony kemény üvöltözések vannak mindkét oldalon, de a néma szex is normális. Igazából, nő, hangulat és hely függő.
2023. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A szomszédom igen, az úgy üvölt mint a csapdába esett jegesmedve. Szerencsére extrém gyorsan végez, ennek azért örülök.
2023. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!