Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, minél jobban bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, minél jobban bejön egy férfi külsőre annál könnyebben elélveztek szex közben?

Figyelt kérdés
Láttam egy interjút egy nővel aki azt mondta hogy ha a férfi jól néz ki akkor könnyen elélvez, de ha nem jön be neki akkor nehezen. Azt is mondta hogy a pénisz kinézete is számít. Fontos hogy helyes legyen a farka is.

2023. jan. 9. 22:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
7%
Itt a bizponyíték hogy sok csak külsőre megy. Egy átlagos paisnak esélye siuncs! Kapjátok be!
2023. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Volt olyan pasim, akiért minden lány bolondult, meg tudtak volna fojtani egy kanál vízben, hogy engem választott. Mégsem olyan volt vele a szex, amit “beleképzeltem”. Ha nincs meg szexuálisan az összhang, akkor el sem tudom magam engedni, nem tudom magam átadni az érzéseknek, így nem is fogok elmenni, hacsak nem segítek be. De ha nem érzem magam benne teljesen a szexben, akkor nyilván besegíteni sem lesz merszem magamnak, így esélytelen, hogy elmenjek.
2023. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!