Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés kinyalni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés kinyalni egy pinát egy jó fiatal pinát mar ujjazni ujjaztam meg ilyenek de még sose nyaltam hogy jussak el ahoz a ponthoz/pózhoz hogy kinyaljam ? es velemenyek q nyalasrol

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha ezt itt kérdezed meg akkor nagyobb a baj mint gondolnád...
2023. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha már ujjaztad es nem nyaltál bele, akkor ...
2023. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem izgató érzés, de nem egyszerű és nehéz úgy csinálni, hogy az illető élvezze is. Oda kell figyelni az apró dolgokra is nagyon és ütemet, fokozatosságot tartani. Az se hátrány, ha tudod egyszerre ujjazni is és a száddal a csiklót ingerelni. Ízre nem hasonlít semmire és eleinte kicsit fura a nedvesség.


Hogy juss el ehhez a ponthoz?


1. Szerezz barátnőt.

2. Jusson el a kapcsolat oda, hogy meglegyen a bizalom és akarja a szexet és kívánjon.

3. Felvezeted előjátékkal és csókokkal, érintésekkel és felizgatod.

2023. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg; Adhatok rá puszit? Ha igennel válaszol, már ott is a pont!
2023. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon fincsi a punci , egyszer majdnem bele is fulladtam sajnos a nagy felhevültségemben . Szép halálom lett volna .

Persze ez csak egy , majdnem baleset volt , ám az óta is nagyon szeretem a puncit nyalni !

Ha nem is szexelhetek , csak had nyalhassak !

2023. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Ha szereted a halak illatát, akkor minden rendben lesz!
2023. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha már ujjazod akkor ki is nyalhatod - ha alkalmas rá a hely és az idő. Prostiból nem vállalja mindegyik a nyalást, amelyik igen arra meg befizetsz és megtudod. Bár szerintem prostit nyalni mint takarítónőként dolgozónak egy új felmosóvödröt vinni ajándékba a vacsorameghívásra (értelmetlen, mert úgysem élvezi).
2023. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Olyan érzés, mint gitározni. Finom mozdulatokkal egészen erős hangokat is ki tudsz hozni. Nem a húrok érintése a jó, hanem a zene, amit te játszol. Vissza tudod venni a tempót, a hangerőt és te döntöd el, hogy mikor lesz mindent elsöprő hang-orkán.

Csak a gitárt utána nem dugod meg.

2023. jan. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon jó! Nekem az egész arcom tiszta nyàl lesz olyankor
2023. jan. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a fiatal puncit nyalni. Leginkább az izgat fel, hogy mindig másnak szerzek örömöt.
2023. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!