Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hibát követtem el, hogy elmentem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibát követtem el, hogy elmentem?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörű lány, akit nagyon szerettem volna "megszerezni" már egy ideje. Sikerült is. Áthívott magához filmezni. Azonban a film közben elkezdett csókolgatni engem. Ez még nem zavart, de egy idő után elkezdett vetkőzni. Ezzel annyi a gond, hogy nekem anyukám megtiltotta, hogy esküvő előtt szexeljek. Azt mondtam neki, hogy elmegyek wc-re. Viszont nem oda mentem, hanem kiosontam a bejárati ajtón aztán haza mentem. Aznap este nem vettem fel neki a telefont, pedig többször hívott. Most viszont próbáltam hívni, de nem sikerült, mert letiltott. Hibát követtem el?

19/f



2023. jan. 10. 19:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Ez van kistoki! A pénz SAP előbb utóbb el fog záródnak és egy 0 leszel, légy e fiatalsagod dugjad megfelel-e a csajokat, szegény lányt jól megaláztad.én tudod miben hiszek? A csajok ban meg a piában. Ajánlom neked is
2023. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
#10! Férfiként? Szerinted az a férfias viselkedés, hogy elszaladsz egy pi.n@ elöl?
2023. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#12 Igen az! Méghozzá azért, mert apám azt tanította, hogy cselekedjek mindig és ne beszéljek csak. Lehet félreértettem valamit, de jól akartam cselekedni. A válaszok alapján azonban nem sikerült
2023. jan. 10. 21:04
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Ne etessétek a trollt
2023. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Anyuci pici fia akinek megtiltották 19 évesen hogy dugjon - aztán pisilni tudsz-é egyedül, vagy abban is segít anyuci? 😃

Egyébként két trollkodás közben kicsit pallérozd a jogi ismereteidet is. Az un. köteles részből nem lehet csak úgy "kitiltani" az örököst, kivéve a jogszabályban pontosan meghatározott eseteket (pl. az örökhagyó életére tör, vagy más módon méltatlanná válik) - az hogy dugsz viszont nem ilyen eset.

2023. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem az volt a hiba, hogy oda mentél, az sokkal nagyobb (egyáltalán nem férfias!) volt, hogy dugás nélkül eljöttél!
2023. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de anyádnak mi köze van hozzá hogy 19 évesen dugtál e? Én se kötöttem anyám orrára hogy megdugtam a barátnőmet.
2023. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kevésbé feltűnően kamu kérdést nem tudtál volna kiírni?
2023. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért hiszik sokan h kamu kérdés. De mindegy nem nagyon izgatnak
2023. jan. 10. 23:19
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem követtél el hibát. Ha nem akarsz, nem szexelsz. Ugyanannyi jogod van visszautasítani a szexet, mint egy nőnek. Csak nem ártott volna erről őt is mielőbb tájékoztatni. :D
2023. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!