Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az egyik fél nem kívánja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél nem kívánja a szexet egy stabil kapcsolatban akkor ez tényleg belőle jön vagy a párja nem tudja felkelteni az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Több ilyen panaszkodó hozzászólást olvastam mostanában, hogy nincs otthon elég szex, meg én is kicsit ilyen helyzetben vagyok és nagyon rosszul érzem magam, hogy nem kíván a barátnőm, de közben meg ezt a témát se szeretem felhozni nála, mert olyan érzésem lesz tőle, mintha a szexet ki akarnám zsarolni tőle, mert ilyen kifakadásaim után pár napig lelkesebb de utána csak visszaállunk az eredeti szexhiányos időszakra.


Aki nem kívánja annyiszor a párját az mivel magyarázza, hogy csökkent a szexuális étvágya?



2023. jan. 11. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek döntő többségében az érzelmi eltávolodás, ellaposodás ("kihúnyt a tűz") okozza. Az hogy a kapcsolat az unalom, a megszokás szürke posványába süllyed.

Kisebb részében hormonális változás (pl. tabi mellékhatása), vagy túl sok munka, stressz és hulla fáradt vagy nap végére.

2023. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem időszakaim vannak ilyenek, amikor nagyon le vagyok terhelve, hormonok letompítanak, besokkallok a mókuskeréktől, akkor legtöbbször szexelni sincs kedvem, de ez nem a férjem hibája. Ilyenkor is bele szoktam menni amúgy, mert nem tehetem meg vele hogy teljesen megvonom, de feladatként tekintek rá, nem vagyok ott teljesen fejben és sokszor alig várom, hogy vége legyen.

Aztán jön egy új időszak amikor újra megjön a kedvem, olyankor teljesen átszellemülök, folyamatosan kezdeményezek, vadabb dolgokat is bevállalok, javaslatokat teszek, odaadóbb vagyok. Nyilván ezt jobban élvezzük mindketten, de na, hullámzó a dolog és talán a rossz rész is kell, hogy aztán a jó még jobb legyen :)

2023. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk párom nem kívánja a szexet , rendszeresen elutasít !

Így nálunk talán évente ha 3-4 alkalommal van szex ,akkor jó , de ebből is 2-3x csak az én kedvemért történhet ( 47 F )

2023. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy általában a fent leírtak kombója következik be.

Már nem kívánod annyira a párod, aztán ez miatt a szexet, aztán csökken a libidód.

De szerintem ezen hosszú távon lehet változtatni, csak ahogy előttem is írták valahogy az egész kapcsolaton kell változtatni, nem csak azon, hogy szexelni akarunk vagy nem.

Újra egymásra kell találni közös programokon, újra bókolni egymásnak, meglepni a másikat.

Már a nap folyamán gondolni a szexre, pár pajkos üzenet, délután otthon egy popsiba markolás, szenvedélyes csók. Ezek után nagyobb eséllyel kívánja a pár a szexet, minthogy csak az van, hogy jó este 10kor beesünk az ágyba aztan durr bele ugyanabban a misszionárius pózban ezredjére is.

Kell a romantika, a szenvedély, az újdonság varázsa. Már írtam más kérdésnél is de ebben egy szexshopos látogatás biztos sokat tud segíteni.

2023. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!