Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Hölgyek! Van közöttete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek! Van közöttetek is olyan, aki annyira szereti az idegenekkel való szexchatet, mint néhány férfi, vagy titeket ez annyira nem vonz? 30F

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 15:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem vonz
2023. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Szeretem, régebben rengeteget szexchateltem itt. De ez tényleg addig jkmes izgalmas, amíg idegen a pasi. Ha már nyomul, elérhetőséget meg képet kér, találkozni akar és dugni, akkor azonnal off.
2023. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek a szexről beszélgetni meg új véleményeket és élményeket olvasni

Az is izgalmas amikor megmondom hogyan nyuljon magához.

De képeket meg elérhetőségeket én se adok meg

2023. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Öt évvel ezelőtt volt itt két darab partnerem is, akivel csináltam. Az egyik lány volt (skype-on validáltuk egymást), a másik fiú volt.

Amióta "visszatértem" csak egyszer próbáltam, de hamar vége is lett.

A #2-es válaszolónak osztom a véleményét.

2023. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Itt amelyik csaj szexcsetel és képeket küld, általában meleg férfi :D

Nem egy volt már, hogy küldött magáról képeket és mint kiderült netről töltötte le :D

2023. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Volt időszak mikor legalább annyira szerettem, és kerestem. De elengedtem a témát. Nem lehet megfelelő partnert találni. Mindig van valami ami nem stimmel, ami miatt nem működik. Például egyik amit már írtak. Hogy ez valóban addig izgalmas, amíg nem tudjuk ki a másik, amíg tényleg idegennel írunk. Amíg csak a szavak ,a gondolatok vannak. Másrészt a sok többprofilos is elvette a kedvem tőle. Ki tudja kivel hányszor és hány profilján beszéltem már. Mert mikor rám ír valaki egy válaszom alapján, én válaszolok, az pedig nem ír vissza...hát sok lehetőséget nem tudok elképzelni, csak hogy beszéltünk már csak másik profiljával futott akkor. Mert nem egy ilyen volt már.

Szóval jó lenne...ha lenne...de nincs.

2023. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy férfiként írok de a tapasztalatom az, hogy más értelmezés alá esik a "szexchat" a nőknél mint a férfiaknál.


A hölgyek a lágy romantikát, érzelmes erotikát keresnek ami "meghódítja" őket. Mivel ők (mármint a nagy többség) érzelem nélkül nem megy bele egy "csak" testi kapcsolatba így írni sem szeretnek róla.

Félreértés ne essék, nem ítélem el őket ezért!!! Egyszerűen másként vagyunk bekötve! :-)

A forró chat nekik megáll ott,hogy "Vágytól vad tűzben égve ölelt, lágyan csókolt és szeretkeztünk hajnalig!" (Tisztelet a szerény kivételnek! :-) (Őket én is keresem!!!))


A férfiak sokkal szókimondóbbak,szeretik részletesebben leírni (már aki tudja) mit és hogyan csinálnának ,szeretik nevén nevezni a dolgokat. És van olyan aki az érzelmi részt is kedveli, ne adj isten még írni is tud róla (bár ahogy olvasom az itteni írásokat elég kevesen lehetünk).


És itt siklik félre sok bimbódzó levelezés! Egészen egyszerűen mások az igények és elvárások.


Az én álláspontom szerint nem kell ehhez a műfajhoz találkozni, fényképet cserélni! Bár én is szoktam infókat kérni de ez inkább a külsőre vonatkozik,kimondottan a fantázia "etetéséhez" van erre szükség....bár ez sem jó dolog! A férfiak szeretnének szép ,karcsú hosszú combú hölgyekkel fantáziálni éppen annyira, mint a nők sármos ,izmos felsőtestű pasik "karjaiba omlani"! :-)


Így legtöbbször az lenne a jó ha csak annyit beszélnének meg elsőre kinek mi a zsánere és mint egy avatart magukra véve ebben játszani tovább...:-P


Jó partnert én is keresek, de " jó lenne...ha lenne...de nincs."


F

2023. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem tudtok oldalt ahol hasonlóan lehet szexchatelni? Ahol nők is vannak?
2023. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nagyon jól írod, a férfiak szókimondóak, szeretik nevén nevezni a dolgokat. Csak az a részletesség amit még írtál, valahogy az hiányzik mindig ahhoz, hogy élvezetes is legyen. Így lesz általában egy nyers, meg sokszor még közönséges is, iromány. Az érzékletes, élvezetes helyett.
2023. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#8 pl itt, itt nagyon sok nő van. Csak ha eleve úgy állsz hozzá, senki nem lesz rád kíváncsi.
2023. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!