Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy kapcsolatban az egyik félnek lényegesen nagyon a szex igénye mint a másiknak és a nagy igényű ezen problémázik is?

Figyelt kérdés

Nekem az igényem kb 3-4 naponta lenne. A barátnőm igénye minimum a napi de akár naponta több.

Mit gondoltok róla?

Ő ezen folyamatosan kattog, hogy nem kívánom, nem akarok vele lenni stb. És van is veszekedés belőle rendesen.



2023. jan. 12. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor vagy nyitott kapcsolat vagy szakítás. Mert idővel keres olyat aki napi szinten tologatja.

40f

2023. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy hosszú távon ez nem fog működni
2023. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk ugyanez van. Én vagyok a nő, minden nap igényelném. A párom jó ha heti 1-szer,és akkor sokat mondtam. És igaza van az elsőnek, hamarosan valószínűleg nekem is lesz valaki, aki "tologat".
2023. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Hol lehet ezt a csajt megismerni?


En naponta is kell kívánom,de a barátnőm heti 1-2 vel elvan.

2023. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Leszoktam hogy ezen problémázom az úgyse segit. Megoldom magamnak de meg nem csalom. Szex miatt nem szakitok minden másban full passzolunk.
2023. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Pedig én is szívesen "tologatnék" egy elhanyagolt női partnert 😉
2023. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kicsit úgy gondolom amikor ezen veszekedés van, hogy kicsit gyerekes és nem feltétlenül kapcsolatra érett viselkedés amikor nem érti meg, hogy nem kívánom.

Mit gondoltok?

2023. jan. 12. 18:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Ez egyoldalú dolog hogy nem érti meg!

Te miért nem érted meg hogy neki még több kell!!

Én már így vagyok régóta és a feleségem nem szeretne többet. Elfogadtam. De a hiányzó alkalmat megoldom így úgy

2023. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy nem illetek össze. Ha e miatt viták vannak, akkor ez olyasmi, ami fontos az egyik félnek. Ebből nem fogtok jól kijönni soha. Aki leragad egy számára előnytelen kapcsolatban, amiben nem tud kompromisszumot kötni, az meg is érdemli. Mind a ketten.

De rengetegen csinálják ezt. Eggyel több válás, semmi gond. Erősítitek a statisztikát. :)

2023. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jelentős probléma. Nagyjából azzal egyenértékű, mint amikor az egyik fél állandóan menne csavarogni, a másik meg otthon ülő.
2023. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!