Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem áll fel a farkam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem áll fel a farkam fiatalon akkor mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Ha szexelni próbálok a barátnőmmel szinte alig akar fel állni, ha fel is áll csak rövid ideig. Egy ideje ez miatt is nem volt szex.

Több lánynál is már előfordult ez velem, hogy az első alkalomkor nehezen ált fel, de a 2.-3. alkalomtól már rendesen működött. Mostaninál is egy ideig működött ugy hogy kb heti 2-3 alkalommal volt szex, de mostanába ha csak rágondolok a szexre is ideges leszek. És többször akartunk de egyszer se jött össze. Legutóbb (kb 1 hónapja) amikor próbálkozott, utána egy napig hozzám se szólt a barátnőm. Voltam titokban orvosnál is, ott se derült ki semmi. Magamnak is próbáltam akkor se nagyon állt fel. Mi lehet szerintetek, volt valaki hasonló helyzetbe? Ha a stressztől van akkor vajon milyen módszerrel lehetne ezt leküzdeni? Valakinek ötlete?



2023. jan. 15. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudom, nekem nem szokott ilyen gond lenni. Próbáld esetleg fiúval...
2023. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Semmiképp se próbáld meg fiúval... hülyeség.


Biztosan a stressztől van; ez egy önerősítő folyamat. Nem sikerül -> bosszant -> emiatt újra nem sikerül -> még jobban bosszant -> egyre kevésbé sikerül -> és így tovább.


Szerintem a megoldás, ha beszélgettek róla, vagy az első pár alkalommal iszol egy picit előtte vagy valaki javasolja a viagrát, bár szerintem az még rombolóbb a lélekre.

2023. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Talán az, hogy nem elég sportos az életmódod.
2023. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sok retyka miatt volt ilyen problémám. Volt egy időszak amikor kb 4 évig nem voltam nővel. És sokat recskáztam. Akár napi 10 szer is. Aztán lett barátnőm. És előjött ugyan ez a probléma ami nálad.. Elmentem orvoshoz. Az is azt mondta hogy a stressz miatt van meg mert sokat maszturbáltam. De inkábbb a stressz szerintem
2023. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló gonddal küzdök de orvoshoz menni nem akarok éppen a fentebbiek miatt. Semmire nem jutsz + még talán röhögnek is rajtad, hogy ez van. Én rendeltem a neten ehhez tablettát, holnap jön meg és próbálom ki. A probléma szerintem nem egyedi.
2023. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen pro lémám van

. Csak nekem ritkábban fordul elő. De minden honapban többször is van hhogy nem áll fel.van hogy egy héten töbször is. Mikor hogy. Van mikor működik teljsen. Van mikor nem. A barátnőm már azt hiszi nem kívánom őt. Peddig nem vele van baj. Ő egy szexbomba. De nem ugy működik a szerszámom ahogy kéne. Én se merek vele elmenni orvoshoz.

2023. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rendelj te is a neten 6-os hozzá cuccot. Én kipróbálom. Veszteni való nincs vele.
2023. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös, mit rendeltél?
2023. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
5ös majd ha kipróbáltad ird már le légyszives hogy mit rendeltél és hogy működött.
2023. jan. 15. 18:25
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már ilyen fiúval …nagyon szerény volt az ágyban.

Szerintem nagyon lelkis pasi lehetsz, jól szeretnel teljesíteni , 100% ban megfelelni, az ágyban és a magánéletben is.

En ugy gondolom hogy semmi baja a f..r…k. ::))

Szerintem figyelem kell neked és egy olyan lány aki , játszadozik veled akar hosszabb ideig is…,( petting kettesben ) fol izgatja minden porcikadat hosszabb ideig es utána szex….

Nekem volt hogy álmomban szexelt velem én fol is ébredtem , semmi baja nem volt a f..r…k. Meg a szamba is betette nekem. Próbáld ki.

22L

2023. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!