Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esély hogy összejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély hogy összejön ujjazásnál az orgazmus?

Figyelt kérdés

Ha barátom ujjaz akkor egy kis idő után ilyen pisilős érzést érzek, majd egy idő után eltűnik ez az érzés és ilyen kellemes és jó érzés váltja fel. Olyan érzésem van, mint csikló orgazmus előtt, hogy mindjárt elmegyek és nagyon jó, de ezen nem tudok tovább lendülni ujjazásnál.

És néha, ha elengedem magam akkor kifolyik egy kis mennyiségű pisihez hasonló folyadék.


Van esély rá, hogy összejöjjön a hüvelyi orgazmus ujjazásnál?

Vagy mit kéne csinálnom hogy összejöjjön?



2023. jan. 16. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély. Leginkább azt kellene csinálnod, hogy nem görcsölsz rá, csak elengeded magad és élvezed. Ha jön, akkor jön, ha nem akkor nem. A szex nem teljesítménytúra.
2023. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van esély rá, igen. Én is pont így voltam, aztán magamnak sikerült összehozni. Partnerrel még nem, de érzem hogy lassan meglesz az is :)
2023. jan. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el magad, tegyetek alád egy törölközőt, akkor azon se fogsz görcsölni, hogy olyan lesz valami.

Aztán csináljátok sokat, és előbb utóbb biztos sikerülni fog.

2023. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megtalálja a G pontodat és finoman csinálja, akkor tuti!

Az nem pisi, hanem hüvelyváladek, ami ha jön szenzációsan izgató dolog, legalabbis nekem.

Azt jelenti, élvezed a szexet.

Szerintem, pedig jó lehet Veled szeretkezni, mert nagyon élvezed a dolgot.. 😍

2023. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!