Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy férfi mondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy férfi mondja nektek,hogy akar veletek szexelni szívesen fogadjátok, vagy elutasítjátok?

Figyelt kérdés
Ha illedelmesen rátérek arra, hogy szexelni akarok, zavarba jönnétek?
2023. jan. 17. 09:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ,hogy ki mondja,akit szeretek azzal szívesen,mással természetesen nem szexelek.
2023. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván attól függ ki az a pasi. Ha valami idegen, bármilyen jól is néz ki, elutasítom. Az pedig nagyon béna, ha nem kezdeményez normálisan hanem elmondja hogy szexelni akar.... Ettől nem fog lerepülni a bugyim
2023. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Akkor nektek, mire kell egy Férfi?

Az én elvem szerint a férfinak a szeretet központja a farka.. Ha feláll szeret, ha nem, akkor is,de leginkább így fejezzük ki a szeretetünket, hogy dugunk :) Erre kellett egy 20 év , hogy rájöjjek... :)

Nők Nektek mire kell a férfi?

2023. jan. 17. 09:58
 4/26 anonim ***** válasza:
34%

#3 erről eszembe jutott ez a régi "vicc":


A szerelem definíciója


A szerelem definiálhatóan amortizálódott peripólusos komplexuma mindazon, hol a depresszív neurózis, hol pedig a patetikus levitáció szintjén önmegvédő emulációknak, amelyek a pszeudoindividualisztikus szubkollagenizáció révén diffundálódott kvázi habituációs érzések által retifisizálódott egocentrumban kiváltják a: "de jó lenne egyet dugni" érzést!

2023. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Micsoda megtiszteltetés:D hát ha nektek ennyi a szeretet kimutatás, hogy áll a farkad akkor ne számíts nőre. Ez senkinek sem elég..
2023. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
#3 vagyok, hogy a kérdésre is válaszoljak, állt már rám a farka olyannak, aki nem szeretett, ahogy én is nedvesedtem már olyanra, akit nem szerettem. Elég érdekes, ha abban méret a szeretetet, hogy mennyire áll a farkad. Szerinted csak egy szerelmes férfinak szokott felállni a farka egy nőre ?
2023. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

5.-s Ezt nem érdemeltem meg.

Neked is nekem is szükségem van egy társra, aki mellet boldog vagyok.

Akár hiszed , akár nem így van, Szükségünk van egymásra, hacsak nem vagy leszbikus, akkor tényleg nincs szükséged férfira...

2023. jan. 17. 10:09
 8/26 A kérdező kommentje:
Ha igazán szereted, akkor a szex elengedhetettlen...
2023. jan. 17. 10:12
 9/26 A kérdező kommentje:
Még nem nagyon ismerem a nőket, ezért is kérdeztem meg, hogy nekik mi az ami örömet okoz egy férfiban?
2023. jan. 17. 10:13
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
Hol írtam olyat, hogy nincs szükségem férfira? Olyan férfira nincs szükségem akinek a szeretet kifejezés annyiból áll hogy áll a farka.
2023. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!