Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is belegondolt már ebbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Simon Petrikov kérdése:

Más is belegondolt már ebbe?

Figyelt kérdés
Más is belegondolt abba, hogy milyen furcsa, szinte abszurdnak ható dolog az, hogy a két nő aki a "2 girls 1 cup" videóban szerepelt jó eséllyel visszautasítottak már nem csak átlag alatti, hanem átlagos férfiakat is akik ismerkedni próbáltak velük?

2023. jan. 21. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam bele ilyesmibe.


De erősen kétlem, hogy valakit minden potenciális partner jelölt képes lenne felismerni ilyen több, mint 15 éves videóból. (Kb ez akkor terjengett, mint undorító tartalom amikor közép iskolába mentem.) Bár nem is értelem igazán a felvetést.. gondolom az lenne, hogy ilyen nőknek nem lenne "joguk" visszautasítani egy "átlag melóst".

2023. jan. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem lenne joguk, csak az, hogy hogy csinál valaki ilyen undorító dolgot és érzi úgy utána mégis, hogy az ember aki próbát ismerkedni nem méltó. Nem nagyon tudom máshogy elképzelni a dolgot, mint hogy akkor még jobban undorodik attól aki ismerkedni próbál, ami az egyik legfurább dolog nekem a világon az emberi természettel kapcsolatban azt nézve milyen undorító az ami abban a videóban történik.
2023. jan. 21. 08:21
 3/7 anonim ***** válasza:
miről van szó?
2023. jan. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy akarod tudni. Elvileg ez még csak nem is a teljes videó, és a erdetei egy órás, de itt van: [link]
2023. jan. 21. 08:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál,hogy a férfiak nem a farkuk méretével mennek oda hozzájuk ismerkedni.

Pl:

-szia 15centis a farkam. méltó vagyok?

-a sajnos nem ,nekem csak 30+ felemeg mert ami allata van az undorító!


Hanem mondjuk simán nem tetszik az adott pasi, a farok méret pedig lényegtelen.

2023. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5:


Ki beszélt erről?

2023. jan. 25. 23:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor rosszúl értelmezem a kérdést.


Nem az,hogy egy undi filmben való szereplés miatt a 2 csajszinak bárkivel lekene ismerkedni a kéne...

De ők mégsem tesznek így, sőt a közepes és kisfaruakkal mégjobban nem ismerkednek.

Mert az undi-film valamiféle méltoságot kölcsönöz vagy elvesz.

2023. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!