Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rokonommal le szabad feküdjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rokonommal le szabad feküdjek?

Figyelt kérdés
Pontosan nem tudom milyen rokonságban állunk. A nagyszülőm testvérének a lánya.

2023. jan. 21. 21:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
55%

Magyarban nincs rá normális megnevezés, angolul "cousin once removed", azaz olyan unokatestvér, akitől egy generáció elválaszt. A lány valamelyik szülőd elsőfokú unokatestvére. Gondolom vagy ő vagy a nagyszülőd testvére kései gyerek volt, ezért van csak 5 év köztetek.

Jogilag házasodhattok, biológiailag valamivel nagyobb a kockázat a genetikai betegségekre, ha gyerek lesz belőle.

Röviden: ha akartok, dugjatok nyugodtan, max a család néz ferdén majd.


/Halkan jegyzem meg: én a másodunokatesómmal csókolóztam először, bár nem feküdtünk le, de közel voltunk hozzá/

2023. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
69%
Bocs de mi van? Nem. Főleg ha nyilvánvalóan tudod hogy családtag. Nagyon fura.
2023. jan. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%
Figyelj, én megdugom őt, te pedig az én masodunokatesómat.
2023. jan. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
49%
Mi az hogy rokon?
2023. febr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen rokoni viszonyban vagytok! De!

Voltak és vannak is olyanok, akiket ez nem zavar különösebben! Ha védekeznek és nem lesz gyerek, ha nem tudódik ki, akkor élvezzék együtt a testi örömöket!

2023. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!