Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A salátásabb punci tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A salátásabb punci tényleg nem vonzó a férfiak számára? Amíg nem hallottam az intimplasztikáról, fel sem merült bennem hogy ez probléma lehet.

Figyelt kérdés

Azóta viszont már én is eljátszom a gondolattal, hogy mennyivel szebb lenne ha nem lógnának picit sem.

A férfiak ezt mennyire figyelik?



2023. jan. 22. 17:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az is vonzó, semmi csúnyát nem látok benne. Nyalom, dugom, bármi...

Mondjuk én függő vagyok.

2023. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem verd ki a fejedből a plasztika ötletét! teljesen mindegy, hogy milyen a lány puncija (ha ápolt), amennyiben tetszik maga a lány
2023. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Semennyire kb. A legtöbb férfi számára tökéletes lesz. Nekem pl semmi bajom nincs vele és szerintem egy salátás punci is nagyon szép, de úgyis a gazdája a fontos alapvetően.
2023. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%

Én pasiként megmondom neked őszintén,hogy nekem inkább csak az ilyen puncis lányok,nők jönnek be!!!

Az ugynevett nem annyira,s nem is tetszik!

Ha van kedved,Kedves kérdező nő,Hölgy,priviben is beszélgethetünk erről,vagy bármi másról is,ha írsz nekem!!!

2023. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%
A babapuncira gondoltam,hogy az nem tetszik annyira,csak sajna kifelejtettem!
2023. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen van, nagyon kilóg és én is gondolkoztam műtéten, de aztán kiderült, hogy egyik páromat se zavarta,vagy érdekelte hogy milyen. Szóval ne izgulj, aki szeret, meg kíván azt nem fogja érdekelni ha már ott tartotok
2023. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam rajta, sokáig emiatt nem is engedtem hogy kinyaljanak, de egyik partnerem sem bánta hogy ilyen. Ja és amúgy bi vagyok, és nekem is tök mindegy milyen egy másik lány puncija, csak valamiért magammal szemben voltak túl nagy elvárásaim. Csak te parázol rajta, egy normális partnert pont nem érdekli.
2023. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt semennyire nem nézik a férfiak, ne aggódj.
2023. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%
Dugnék, nyalnék bármilyen puncit, nem számít hogyan néz ki
2023. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A sajátapuncit sokkal jobb nyalni, de amúgy meg egy férfi sem fogja otthagyni a nőt, ha odakerül a sor csak azért mert sajáta puncija van.
2023. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!