Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A salátásabb punci tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A salátásabb punci tényleg nem vonzó a férfiak számára? Amíg nem hallottam az intimplasztikáról, fel sem merült bennem hogy ez probléma lehet.

Figyelt kérdés

Azóta viszont már én is eljátszom a gondolattal, hogy mennyivel szebb lenne ha nem lógnának picit sem.

A férfiak ezt mennyire figyelik?



2023. jan. 22. 17:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azon gondolkozz el ez eddig hány partnerednek okozott problémát.

Felteszem egynek sem...


Magánvéleményem pedig az hogy szebb a saláta mint a babapunci.


A másik dolog hogy ha valaki plasztikáztat akkor inkább a saját elképzelésének, fantáziájának akar megfelelni, és nem más véleményére alapozza a változtatást.

2023. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az eddigi partnereim közül 1 lánynak volt saláta puncija!azóta is sokat gondolok rá!😀😀
2023. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs csúnya punci! Ha ápolt, tiszta, és a gazdája is igényes akkor minden punci fincsi!
2023. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
27%
Nézd van akinek mindegy csak lyuk legyen van akinek pedig igenis számít. Ne legyünk álszentek.
2023. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
A sali a legjobb!!!
2023. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem csokolni, nyalni a kilogo kisajkakat. Minél nagyobbak annál izgatobbak. Egyébként sok érzö ideg is van bennük ezért a csonkolással sokkal érzéketkenebb is lesz. Kell ez neked?
2023. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem nézegettem soha másét én ehhez szoktam így nekem ez a természetes, hogy a másiknak milyen leszarom.
2023. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
54%
A saláta punci sokkal jobb mint a baba az kisgyerekre jellemzo -.-
2023. jan. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%
csak a nagy ajkak izgatnak. Utalom a babapuncit..sajnos kevés lánynak van igazan fejlett nagy kilógó szeméremajka
2023. jan. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
96%
Kedves kérdező, hozzá ne nyúlj műtéttel! Aki szeret, annak majd így tetszik, amelyik férfi meg bele köt, az nem férfi, hanem vadbarom.
2023. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!