Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nőnek annyira pici mellei vannak, hogy még a legkisebb méretű melltartó is nagy rá?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan éled meg?

2023. jan. 22. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Létezik
2023. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Létezik, persze. A legtöbb ilyen lány/nő sajnos szorong miatta, pedig egyáltalán nem kéne.
2023. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Létezik, és nekem nagyon bejön.
2023. jan. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt ilyen barátnőm. Nagyon vékony volt, de a popsija szuperkerek volt, és nagyon elgé jó volt a szexuális étvágya is.
2023. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 StevenUp ***** válasza:
80%
Zavaró lehet a nőknek, holott van így is rajongótáboruk.
2023. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Létezik. Én is rajongojuk vagyok. Azért akik sikeresek a partnerkeresésben azoknak nem zavaro. (Eddig még mindegyiket elcsábitották tölem a 0 ciciseket mert annyira kaposak voltak.)
2023. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Létezik bizony.

Vannak nők, akiknek szinte egyálltalán nincs mellük, csak mellbimbójuk, az viszont álltalában nagy, és kemény.

Engem is izgat.

Talán a kissebb méretű sport melltartó lehet a megoldás, különben nagyon átüt mindenen.

2023. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Létezik és nincs semmi baj velük.
2023. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!