Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ilyen sok pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen sok pasi szűz még 25 éves kor fele, sőt 30 éves kor és afölött is?

Figyelt kérdés

Sok emberrel beszélgetek a munkámból kifolyólag, azon kaptam fel a fejem hogy ennyi pasi hogy lehet szűz ennyi idősen? Az elején 1-2 embertől hallottam hogy szüzek, nem is tulajdonítottam neki jelentőséget, gondoltam megesik az ilyen, de mikor már a sokadiktól hallottam akkor elgondolkoztam. Mi mehetett félre ezeknél az embereknél ismerkedés terén, ami miatt nem jött nekik össze egy szex sem mondjuk 30 éves korukra sem? 2 ismerős csajtól is hallottam hogy 25+od szűz pasikkal jöttek össze, akik már nyilván azóta nek szüzek. Vagy lehetséges hogy az ilyen pasik csak behazudják, hátha akkor a csajok valamiféle sajnálatképpen lefekszenek velük?

31f


2023. jan. 23. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Úgy, hogy az igényes férfiak a házasságig szüzek - és vannak még igényes nők, akik házasságig szüzek. Az igénytelen pasik meg eladják a szüzességüket futó kalandokra, igénytelen csajoknak, akik szintén eladják a szüzességüket. Ez ilyen egyszerű. F
2023. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
1-es vagyok, eltekintve néhány kivételes esettől, de ott megvan az oka, ha nem sikerül - van mikor valaki nem tehet róla ugyebár. Általánosságban írtam.
2023. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Az a helyzet hogy a csajoknál újabban olyan magasan van a léc hogy lassan csak a hollywood-i sztárok dughatNák még a szarabbik féle magyar csajokat is az elképzeléseik szerint. :D
2023. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Simán lehetnek és vannak is sokan.
2023. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Nálam az, hogy elköltözni nincs lehetőségem, itthonra meg ne mtudok hozni egy nőt, mert kicsi a hely és a pofámról leégne a bőr. SFőiskolára is fiús szakra jártam. Mostmár nem is érdekel, majd lesz, ahogy lesz, legfeljebb majd egy igényesebb prostihoz elnézek 40 felé. 32f
2023. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
96%

Nekem is sok ilyen (közeli) ismerősöm van, és én is meglepődtem. Legfőként én azt látom, hogy tini korukban nem nagyon tudtak nőkkel kapcsolatot létesíteni mert pl. teljesen fiú osztályba jártak/nem voltak valami népszerűek a nőknél. Ilyenek általában nem igazán tudják, hogyan kéne egy nőt felszedni, vagy csak szimplán nincs meg az önbizalmuk, mivel azért a nők elvárásai eléggé felmentek az évek alatt.


Ráadásul aki olyan mérnöki szakon folytatja, ahol megint nem igazán kényszerül nőkkel interakcióba akkor az is rátesz egy lapáttal. Sok ember nem jár el ismerkedni szinte soha.


De ahogy írtam korábban szerintem az önbizalomhiány a gond, ami csak egyre jobban romlik minél tovább maradnak szüzek. Sokan nagyon kínosnak tartják, hogy még nem vesztették el.

2023. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
1-es vagyok, aki le merészelt értékelni, írjon már nekem egy privátot és beszéljük meg! nem állatok vagyunk az őserdőben, könyörgöm! Az ember nem attól ember hogy eladja a szüzességét házasság nélkül, mint a lovak!
2023. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs sok ilyen ismerősöm, pedig elég átlagosnak mondható a szűkebb és a tágabb ismeretségi köröm is. Szerintem ilyen 1 a 15-ből lehet, aki 30 évesen szűz.
2023. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#7-es, nem az óvodában vagyunk, és nem a középkorban
2023. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7 es ez a 21.szàzad,te maradi,gyöpös, agyatlan...
2023. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!