Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm kijelentette hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kijelentette hogy többé nem engedi a kutyapózt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején nem volt vele problémája, úgy vettem észre még szereti is.

Most, évek múlva egyszercsak azt mondta nem szeretné sosem csinálni többet mert fáj neki, állítása szerint. Semmi mást nem hajlandó mondani, ha kérdezem részletesebben hogy miértnem.


Mit szólnátok hozzá ha a párotok nem engedné többet a szexet hátulról? (Ez az egyik legizgatóbb póz)


2023. jan. 23. 16:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Próbáld meg óvatosabban tolni neki. Lehet vadul nyomod nagyon.
2023. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Elmondta, hogy fáj neki, akkor mit vársz még?
2023. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
NEKED nem engedi :)
2023. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Lehet seggbe nyomtad?
2023. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

"Mit szólnátok hozzá ha a párotok nem engedné többet a szexet hátulról?"

a reakcióm attól függene, hogy mennyire tartanám fontosnak a jó szexhez (azért elég sok egyéb megoldás van, amivel kielégítő és élvezetes a szex)

de ha nagyon hiányozna, igazában akkor sem tudnék mit csinálni. azzal, hogy valami fáj, nem sok mindent lehet kezdeni azon kívül, hogy esetleg megpróbáljátok óvatosabban.

nekem az a legfurcsább, hogy csak most később került szóba. szoktatok beszélgetni róla, hogy a szexben kinek mi a jó/rossz, vagy éveken át csak úgy durrbele, csináltátok?

2023. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem lesz többé kutya póz
2023. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Irány prostizni
2023. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Kuka.
2023. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Az utóbbi időszakban nem sokszor volt kutyapóz. Amikor mondtam, hogy lehetne egy kicsit, közölte hogy nem.

Sosem voltam durva, és nem is durrbele módjára csináltuk.


Nekem azért fontos mert közben láthatom a fenekét meg a szép nőies alakját hátulról, miközben pucsít előttem.


Ha még fáj neki, akkor eddig miértnem fájt?

2023. jan. 23. 17:12
 10/24 anonim ***** válasza:
48%

Kuka az ilyen nő! Ne kinlódj vele, ha már ennyire sem képes, akkor mi lesz később? Nem akar majd szopni? Nem akarja lenyelni a spermát? Húzza a seggét az análtól?

Lapátra vele!

2023. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!