Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm kijelentette hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kijelentette hogy többé nem engedi a kutyapózt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején nem volt vele problémája, úgy vettem észre még szereti is.

Most, évek múlva egyszercsak azt mondta nem szeretné sosem csinálni többet mert fáj neki, állítása szerint. Semmi mást nem hajlandó mondani, ha kérdezem részletesebben hogy miértnem.


Mit szólnátok hozzá ha a párotok nem engedné többet a szexet hátulról? (Ez az egyik legizgatóbb póz)


2023. jan. 23. 16:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk 14 éve nincsen anál se kutya póz. De túl élem, mert máshogy kárpótol.
2023. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Szakitàs, nem szeret ez téged,itt befejezném vele...
2023. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#11, hogyan kárpótol?
2023. jan. 23. 17:19
 14/24 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy,ezt nem lehet pótolni kidobnàm.
2023. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%
Más pózokkal. Masszázzsal. Tudja mit szeretek. Sajnos fájt neki is. Anál meg Eü okokból nem lehet. Nálunk ettől függetlenül naponta van szex.
2023. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
Nekem onnantól fájt, amikor már nem volt jó a kapcsolat, lelkileg kezdtem elhidegülni, ezáltal a szex is egyre rosszabb lett. Ha nem voltam annyira felizgulva, olyankor tudott fájni.
2023. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
61%
Anált nem szeretem lenyelni sem kell de a kutyapóz az egyik kedvencem arról nehezen mondanék le...
2023. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
71%

16. fogalmazta meg jól női szemmel. A nőknél az érzelmi ok kivetül testibe - sajnos.

Egy idő után orál sem, mert rossz az íze. Csak sötétben mert meglátnak. Aztán jön a heti 3 majd 1. Meg később hogy a gyerekek miatt nem lehet. Aztán meg hogy már csak a szereteten alapul a kapcsolat és masszírozd már meg a lábam. De közben mást ne, mert fáradt vagyok.

Most kábé 30 év együttélést írtam le- az ellaposodás talaján, de sajnos elég általános.

2023. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
38%

18.. nálunk is ez van. Ezért kell egy csaj akivel heti szinten egy alkalommal lehet játszani.

Meg azért a változatosság is jobb

2023. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
41%
Eléggé lelettem pontozva. Szóval az a jó ha elhagyom a párom mert egy pózt nem vállal fel. Párommal születésnél volt egy kis gond 13 évvel ezelőtt. Azóta nincs anál se kutya póz. De egy póz miatt sose hagynám el. Se itt jo láran nem tisztelik a másik akaratát. Én akkor élvezem a szexet,ha párom is.
2023. jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!