Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik 30 éves koruk előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 30 éves koruk előtt voltak terhesek, ti melyik hónapban kívántátok legjobban a szexet?

Figyelt kérdés
Terhesen jobban vagy kevésbé kívántad a szexet mint előtte?
2023. jan. 23. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Végig kívántam és végig csináltuk.
2023. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Áprilisban.
2023. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én rohadtul, főleg az utolsó 3-4 hónapban embertelen módon. Az akkor párom viszont terhesen hozzám sem akart érni, mondván veszélyezteti a babát (nem voltam veszélyeztetett terhes, semmi ilyesmit nem tiltott az orvos) úgyhogy magamnak kellett intéznem. De hát az megsem ugyanaz hosszútávon, úgyhogy mire megszültem a falat kapartam (alapból átlagon felüli a libidóm) és akkor még jött a gyermekágyas korszak stb stb....
2023. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Végig kivántam és volt is, 39 évesen is nem tudom mi köze a korhoz
2023. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Létezik olyan nő aki kívánja a szexet? Na ne vicceljetek!
2023. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 nem b..meg én a Klingon bolygóról jöttem, csak szólok,nálatok ilyen a Földön nincs!


Üdv #3

2023. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Párod egy mázlista. Ilyen NŐT találni felér egy lottó ötössel. :)
2023. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 UFO csajt? :D (amúgy, nem élt a "nyereménnyel") de köszönöm!... :)
2023. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 Nagyon érdekes ilyet hallani. Főleg az után amikor rájössz ,hogy a barátnőd csak érdekből szexelt. Azután mikor elérte a célját akkor szinte azonnal beszünteti ezt a tevékenységet. Ő már külön szobában szeretne aludni. stb. stb. Szóval nekem az érdek nélkül szexelő nő aki ezt szereti is maga a csoda.
2023. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!