Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vőlegényem szeretné ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem szeretné ha rendszeresen kielégíteném orálisan, de én sosem szerettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy a párom kb. Fél év után elkezdte mondani hogy szopjam le. Először féltem a dologtól, ugyanis tapasztalatlan voltam, a legelső kapcsolatomban. Addig húztuk, amíg elkezdett érdekelni és meg nem történt. Egyáltalán nem tetszett viszont még pár alkalommal csináltam a kedvéért aztán csak pár hónap után egyszer. Kiemelném, én megmondtam neki hogy én nem várom el tőle mert számomra nem egy óriási dolog.


Semmi baj nem volt az elején, de egyre többet kérte és nekem nagyon kellemetlen az egész, nem szeretem csinálni. Eljutottunk addig hogy kb könyörög érte és hisztizik. ez is nagyon zavar. Illetve egyszer leült velem komolyan beszélni hogy neki erre szüksége van..

Szerintetek?


2023. jan. 23. 22:29
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

9

Személy szerint én meg nemm vagyok nagy rajongója az orálnak, és simán járnék olyannal, aki nem csinálja. A pasim sem szokta, mert egyszerűen nem élvezem.


Nekem csak az furcsa, hogy sok férfi ki lett itt kiáltva önzőnek, amiért nem nyalt. Nekem mindegy amúgy, hogy ki melyik narratívát fogadja el, mindkettőben látok rációt csak kicsit fura ez a kettős mérce.

2023. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
77%

Hát csillagom ha ennyire hozzá akarsz menni akkor menjél, pár év múlva írj rám, tudok majd egy jó válóperes ügyvédet :D

B'meg úgy akartok belevágni egy közös életbe, hogy már most nem vagytok közös hullámhosszon az ágyban és a pasid egy követelőző, önző pöts. Te tudod, de nem csak a kovácsa tud lenni valaki a saját szerencséjének, hanem az elrontójának is.

2023. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
94%
Jó, ezt tegyük zárójelbe... nekem az orál a szexuális kultúra egyik alappillére, itt meg egy elsőáldozó magyaráz arról, hogy mi az oltári szentség... hagyjuk
2023. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül attól, ki miért és hogyan "hibás": Kérdező, komolyan azt hiszed, hogy ha a szexuális életetek sincs rendben, majd működőképes lesz a házasságotok?

Inkább ezen gondolkodj el.

2023. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Pontosan azért írtam ki a kérdést mert FIATAL-ként és ELSŐ kapcsolat-ban nem igazán tudom hogy ilyenkor mit csináljak, ezek után mivel ez az első hogy valaki erőlteti.

Mivel ő azt mondta ez minden férfinak kell és fontos, elhittem és elgondolkodtam hogy most rossz vagyok e ezért. De nyugodjatok meg, át fogjuk beszélni normálisan-hosszan az egészet és ha azt követően továbbra sem gondolkodik el vagy látja be hogy gáz amit X ideje csinál akkor másról is lesz beszédünk.

2023. jan. 23. 23:30
 16/43 anonim ***** válasza:
95%
ebbol akkora valas lesz, hogy beszarsz. de megerdemled. remelem legalabb lesz hazassagi szerzodes, hogy ne semmizd majd ki eleted egykori szerelmet
2023. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
27%
#11 csak nem mindegy, hogy azért nem csinálja, mert te nem szereted, vagy azért, mert leszarja, hogy neked jó-e.
2023. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez alap,és nagyon jó, ezért aki nem szereti csinálni nem is kellene...f
2023. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
92%
Én se szerettem sok éven át, aztán jött egy férfi na vele neki éjjel nappal csinalnam. Akit igazán szeretsz azt örömmel csokolgatod ott is
2023. jan. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
98%
Neki erre szüksége van,ezt megértem mert nagyon jó,te nem szereted tehát nem illetek össze.keress màs ffit,ő keres olyan lànyt aki imádja,mert sok van.te meg légy leszbi inkább.
2023. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!