Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vőlegényem szeretné ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem szeretné ha rendszeresen kielégíteném orálisan, de én sosem szerettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy a párom kb. Fél év után elkezdte mondani hogy szopjam le. Először féltem a dologtól, ugyanis tapasztalatlan voltam, a legelső kapcsolatomban. Addig húztuk, amíg elkezdett érdekelni és meg nem történt. Egyáltalán nem tetszett viszont még pár alkalommal csináltam a kedvéért aztán csak pár hónap után egyszer. Kiemelném, én megmondtam neki hogy én nem várom el tőle mert számomra nem egy óriási dolog.


Semmi baj nem volt az elején, de egyre többet kérte és nekem nagyon kellemetlen az egész, nem szeretem csinálni. Eljutottunk addig hogy kb könyörög érte és hisztizik. ez is nagyon zavar. Illetve egyszer leült velem komolyan beszélni hogy neki erre szüksége van..

Szerintetek?


2023. jan. 23. 22:29
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
85%

ha nem szereted leszopni,akkor őt magát se szereted. Nejem fanyalogva szopott pedig én mindig kinyaltam. 20 év után lett csak válás,de nem emiatt.

Becsajoztam. Az uj csaj állandóan a kukacon csüngött. Mára halálosan unom a cumit.

2023. jan. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
73%

17

Tessék??? Mi van???


Ha a pasim netán azért nem orálozna, mert ő nem szereti, akkor "leszar", de ugyanez nem mondható el a kérdezőről? Hát baszki, gondolkodjunk már el egy kicsit...


Én ABSZOLÚT SEMMIFÉLE érzelmi vagy fizikai kémyszerítést nem tartok elfogadhatónak, de akkor ez ugyanúgy érvényes a nyalást utáló férfiakra is. Vagy hogy van ez? Ha egy férfi nem nyal, akkor egy utolsó, önző seggfej, aki leszarja az igényeimet, de ugyanez nem mondható el egy nőről, aki nem szeret orálozni? Hogy van ez, gyerekek? :D

2023. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
73%

Most már csak azért drukkolok, hogy ennek a palinak ne szüljél.

Addig beszélitek át majd jó hosszan, hogy igenis keményen oboázni fogsz.


Egy újabb lábtörlőt olvashattunk.

2023. jan. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
93%

Nevetseges hogy itt szinte mindenki a ferfit ekezi mintha valami borzaszto dolgot tett volna. Szerencsetlen embernek mint kb minden letezo ferfinak fontos az oral, ezert probalkozik mert gondolom amugy szereti az asszonyt. Az hogy itt egy no leirja hogy "hisztizik" erte es erre mar ugrik a nep tokeletesen modellezi a mai vilagot. Mert ti aztan belelattok. . Lehet hogy az a "hiszti" epp csak annyi hogy par naponta szoba hozza, jelzi hogy szeretne, csalodott hogy nem kapja meg, (noknel=hiszti) de nem adja fel. Ahogy olvastam le is ultek mar beszelni rola 0eredmennyel. En a sztoriban egyedul a faszit sajnalom, szerintem o az aki probalja megoldani a dolgot ami tok remenytelen, nem a kerdezonek nem kene hozzamenni hanem neki eszebe se kellene jusson hogy elvegye a kerdezot :D de ekezzetek nyugodtan tovabb es erositsetek ebben a szerencsetlen fapinaban hogy igaza van, latjatok mar irta is hogy "masrol is lesz beszedunk" :DDD tegyel meg annyit kerdezo hogy szakitasz ezzel a szerencsetlennel mindkettotok miatt, mert neked orokke egy stresszfaktor lesz ez, o meg orokke kieleguletlen es frusztralt marad.

A vegere azert megjegyeznem hogy bar nyilvan van eselyed, de mint tu a szenakazalban hogy olyan ferfit talalj akinek ez nem fontos, igy akar te is magadba nezhetnel hogy mi az ami blokkolja benned ennek az elvezetet, mert kulonben nem lesz egyszeru a szexualis eleted a jovoben se

2023. jan. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez az első kapcsolatod, érthető, hogy nincs tapasztalatod az ilyen témák kezelésében. Mióta vagytok együtt?

Illetve egy dolog, az első kapcsolatok nagyon ritkán tartanak sírig. Ha esetleg nem juttok közös nevezőre, ne félj őt elenfedni.

2023. jan. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, hogy senkit sem szabad semmire erőltetni, de azért az orál az elég alapvető dolog egy átlagos ember szexuális életében. Ha anált, kikötözést vagy hármas szexet kuncsorogna a kérdező pasija, akkor minden további nélkül a kérdezőnek adnék igazat. Így viszont...


Most komolyan, elképzelem, hogy a pasim nem hajlandó megérinteni a nemi szervemet a kezével, mert az neki kellemetlen. Értelemszerűen nem lenne szabad emiatt megalázni, zsarolni vagy kényszeríteni, de basszus egy kalap szar lenne a szexuális életünk, és senki sem csodálkozna, ha dobnám.

2023. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
79%

Én amúgy továbbra sem értem, légyszi segítsetek.


Férfi, aki nem orálozik, mert utálja: "leszarja a nő igényeit".

Nő, aki nem orálozik, mert utálja: "teljesen jogos, nincs itt semmi látnivaló".


Tényleg szeretném, ha valaki pontról pontra elmagyarázná ezt nekem.

2023. jan. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
23%

#15 ez a módszer a mérgező emberek tipikus manipulatív technikája. Merthogy minden nő csinálja, sz.pik / análozik / vacsorát csinál meló után / megcsinálja az összes házimunkát stb. s ha nem teszed akkor csakis benned van a hiba. A pasid nem elfogadni akar, megérteni hanem manipulálni. "Tökéletes" módszer arra, hogy az önbecsülésedet, tartásodat majd évek alatt nullára reszelgesse. A végén meg ott állj az "értéktelen sz.rdarab vagyok" érzéssel aki örüljön neki, hogy a mérgező fickója egyáltalán ránéz, akkor is ha csicskája, akkor is ha nettó lyuknak nézi, akkor is ha bepuncsol neki a szeme alá mert nem tetszett valami.

Te tudod baby milyen életre vágysz...

2023. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

odáig oké, hogy első kapcsolat és az ember még totál tapasztalatlan

de mi a tökömért kell igent mondani, ha az ember még totál tapasztalatlan és azt se tudja, melyik párkapcsolati helyzettel mit kezdjen?

2023. jan. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

#24!!


A "hiszti" abból áll, hogy MINDEN egyes nap, megkérdezi, és ha nem a válasz akkor egyből felháborodik hogy sosem csinálom, annak ellenére hogy tudja hogy nem szeretnem. Sokszor van hogy beszélek hozzá, és csak simán visszakérdez hogy "leszopsz"? Tiszteletlenül belevág és nem is figyel rám


A másik. Leírtam, hogy nem várom el tőle azt, amit ő sem kap meg! Már nagyon sokszor mondtam neki mert ez így igazságos!

2023. jan. 24. 01:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!