Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vőlegényem szeretné ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem szeretné ha rendszeresen kielégíteném orálisan, de én sosem szerettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy a párom kb. Fél év után elkezdte mondani hogy szopjam le. Először féltem a dologtól, ugyanis tapasztalatlan voltam, a legelső kapcsolatomban. Addig húztuk, amíg elkezdett érdekelni és meg nem történt. Egyáltalán nem tetszett viszont még pár alkalommal csináltam a kedvéért aztán csak pár hónap után egyszer. Kiemelném, én megmondtam neki hogy én nem várom el tőle mert számomra nem egy óriási dolog.


Semmi baj nem volt az elején, de egyre többet kérte és nekem nagyon kellemetlen az egész, nem szeretem csinálni. Eljutottunk addig hogy kb könyörög érte és hisztizik. ez is nagyon zavar. Illetve egyszer leült velem komolyan beszélni hogy neki erre szüksége van..

Szerintetek?


2023. jan. 23. 22:29
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
85%

#40 nyugi én is így gondolom hogy konkrétan ezen is el tud bukni.

Csak mivel kérdező azt írta hogy szerinte nem, ezért írtam, hogy akkor ennek következtében, a veszekedés, hiányérzet, sértődöttség stb. fog gáz helyzeteket szülni. Pl olyat amit te is írsz. Vagy mást.

2023. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
69%
aki nem szereti az orált,az bújjon vissza az anyukájába .:))))
2023. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, de mi értelme volt kiírni a kérdést? Ha nem szereted csinálni, nem csinálod. Ennyi. Én sem csinálom, tudomásul vette, de ha a pasim ezzel szaklatna, tuti kiraknám.
2023. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!