Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy heteró srác miért kéri,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy heteró srác miért kéri, hogy a fenekét kényeztesség?

Figyelt kérdés
Nyaljam, meg simogassam, meg dugjam be az ujjaimat. Ha heteró ez nem izgatja. Rosszul gondolom? Miért nem valja be, hogy biszex? Nem gáz az csak ne tagadja már le. Egy normális 20 éves srác nem akarja hogy a fenekét izgassák.
2023. jan. 24. 08:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%

Rosszul gondolod. Egyre elfogadottabb mint mondjuk akár 10 éve az arra nyitottaknal. A ferfiak 'felismerték' a prosztatajukat. Már csak az idosebbek es a fiatal bigottak (akiket idősek neveltek ofc) meg a komplexusosak fanyalognak ellene. Es ott vannak akik szimplán nem kedvelik.

Ezzel a felsorolassal sztem lefedtem a K-europai ferfi lakossag 80%-at 😂

2023. jan. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Mert élvezi. Ettől még nem biszex.
2023. jan. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
9%

Szimplán idióta. Heteró pasinak még soha nem kellett a seggében nyúljálnom, szóval teljesen jól gondolod.

#1

Bigott aki nem szereti? Ez egy vélemény. A pasik 80%-a (te írtad az arányt) nem élvezi és nem érdekli, vagyis jelen állas szerint te mész szembe a forgalommal. Szerintem meg harcos Lmbtq bajnok vagy akit zavarnak a normális emberek. Ez is egy vélemény. 😄

2023. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

A heteroszexualitás azt jelenti, hogy a nőkre izgul, és nem azt hogy a fülét, farkát, lábujját szereti.


Ha egy nő például a mellbimbóját szereti ha kényeztetik akkor az leszbikus lesz? Vagy ha a férfi kinyalja őt akkor is leszbikus?


A férfiaknak a popójában van a G pont és jól esik ha izgatják, ennyi.

2023. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Te ki vagy?
2023. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
4%
Nem hetero teljesen.
2023. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Full hetero ffi vagyok, mégis izgato ha a fenekem izgatják. Nem szereném ha könyékig benyúlna vki, de a simogatás, pici ujjazás szopás közben duplázza a kéjérzetet. Nekem.
2023. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Erősen tele van idegvégződésekkel, ami egyeseknél szexuálisan is kellemes tud lenni - nem vagyunk egyformák. Ettől még nem lesz búza ha nővel akarja. Akkor lenne biszex ha egy másik pasival akarna csinálni ezt-azt.
2023. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne izgathatná???

Azon nem akad fenn az emberek többsége, ha a nők szeretik a fenekük izgatását (sőt, inkább lassan már az a furcsa, ha nem), akkor a férfiaknak ezt miért nem engedhetnénk meg? Igenis, az egy rettenetesen érzékeny, idegvégződésekkel átszőtt terület. Persze hogy jól esik ott a kényeztetés.


Szerintem egyáltalán nem utal homo hajlamra, ha valaki a teste minden porcikáján érzékeny, igen, a fenekén is.

2023. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%
És se vagyok homo, de a prosztatamasszás a kedvencem. Műköröm nélkül...
2023. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!