Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy heteró srác miért kéri,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy heteró srác miért kéri, hogy a fenekét kényeztesség?

Figyelt kérdés
Nyaljam, meg simogassam, meg dugjam be az ujjaimat. Ha heteró ez nem izgatja. Rosszul gondolom? Miért nem valja be, hogy biszex? Nem gáz az csak ne tagadja már le. Egy normális 20 éves srác nem akarja hogy a fenekét izgassák.
2023. jan. 24. 08:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20-as

A wc-s példád miatt gondolom nálad orális szex sincs, mert a nőknek, férfiaknak is ott jön ki a vizelet.

Furcsa, hogy szerinted egy férfinak nem tetszhet egy nő feneke (említetted az anált)... Hogy van akkor, egyből egy férfiét képzeli oda vagy mi?

Elfogadom, hogy valakit ez taszít vagy csak nem érdekli, de ugyanígy elvárható szerintem az is, hogy annak se szóljanak be érte, aki viszont nyitott rá heteró kapcsolatban is.

Ha én nőként szeretem, ha ott izgatnak, akkor gyanús, hogy én is biszexuális férfi vagyok? Nem hiszem. :) Nem a testrész a kérdés, hanem hogy kitől kapod és kinek adod.

2023. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

De van orális szex de nem nyúlok a húgycsőbe nem is lehet szerencsére mert azt is tolnátok.

A szájon is jöhet ki hányás attól még csók is van de nem élvezném ha kijönne a gyomra tartalma.


Minden együttlét előtt extra fogmosás szájviz mindkettőnknek, persze tisztálkodás után.


Attól hogy tiszta a segglyuk még nem nyúlok bele és nem nyalom meg, mert a szaroda nem érdekel és olyan tisztára nem lehet mosni hogy ne legyen szarszagú, hameghúzod egy nedves törlőkendővel, elég nekünk ha a wcn élvezzük a kakálást.


Biztos megfordul a fejében, hogy egy szőrtelen férfi is lehetne.


Nők sokmindent megtesznek mert azt hiszik meg kell. Behódolás az alfának, vagy bétának, ösztön. Gondolom azt is élvezi mindkettő, aki belehugyozik vagy szarik a másik szájába. Ezek beteg tettek, ha tetszik ha nem.

2023. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kb 19 évesen volt egy barátnőm, aki mellett rájöttem, hogy milyen isteni a prosztatamasszázs. Akkor is hetero voltam és most 49 évesen is. Nem tudnám elképzelni, hogy ezt egy férfi tegye meg nekem. Sajnos a feleségem sem teszi meg, de az más kérdés.
2023. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A prosztata masszázsnak van anatómiai indoka, de csak férfinál. Azt lehet gumikesztyűben is csinálni, megfelelő higiénia mellett.


Engem pl. nem vonz, de normálisnak tekinthető azt gondolom, de csak azért, mert van mögötte orvosilag is igazolható indok.


Nekem a fenekem olyan testrészem, amit nem szolgáltatnék ki. Nem érdekel. Tudom élvezni a szexet, azt főleg ha adok és ha kapok, vagy szex van, nem hiányzik más.

2023. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
84%

Az nem szép, hogy aki őszintén válaszol egy kérdésre és nem az, amit várt a kérdező, akkor rögtön betegnek cimkézik.

Az, hogy egy nő a párja prosztatáját stimulálja, hol jön össze a kakiszexszel, a feldugom az ujjamat a húgycsőbe vagy a tűt szúrok a körmöd alá?

Ezek durván más kategória.

Nem mellesleg, aki ilyen látványosan ellenáll a témának, sőt, aki egy kicsit is élvezi, azt mindenféle aberrált állatnak állítja be, az felettébb gyanús.

Engem nem érdekel, ha más nem szeret valamit, amit én igen. Meg se próbálom ráerőltetni az én meggyőződésemet. Elfogadom.

Azt mindenki döntse el maga, hogy a testét mely határokig hajlandó felfedezni.

2023. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!