Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tegyem magam túl azon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl azon, hogy nincs hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vesztettem el a szüzességem, de még nem volt hüvelyi orgazmusom. Pár hónap után kezdett el ez a dolog zavarni, de mostanra már nagyon zavar. Szex közben is már szinte csak arra tudok gondolni, hogy mikor megyek már el hüvellyel, mert kezd egyre jobb érzés lenni és mikor már azt érzem, mint csiklós orgazmus előtt, hogy elmennék akkor nem történik semmi és ezen az érzésen nem tudok tovább jutni.


Mit kéne csinálnom hogy összejöjjön a hüvelyi vagy hogy ne zavarjon a dolog?



2023. jan. 26. 14:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül. Nagyon nem. Nagyon sok nőnek nem jön össze a hüvelyi orgazmus.


Ha te ezen begörcsölsz akkor meg pláne nem fog összejönni. Örülj a csiklós orgazmusaidnak, próbálj minél többször elmenni. Ha szerencsés vagy lesz talán hüvelyeid is valamikor.

2023. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
9%
Honnan tudod, hogy nincs? Voltál már érett, tapasztalt, FÉRFI partnerrel?
2023. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Előbb szerelem kell. Utána házasság. És AKKOR a szex. Ha így csinálnátok, elsöprő hüvelyi orgazmusod lenne. Ezt a rendet megkerülve vétkezik vele mindenki aki így teszi - és persze hogy nem megy. Határozd el magad - hogy tiszta párkapcsolatra törekszel most már.
2023. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Én 7 éve vesztettem el a szüzességem, soha nem volt hüvelyi orgazmusom. A legtöbb nőnek nincs.
2023. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Fejben sok minden eldől... Ne gondolkozz közben!
2023. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán, egyszerűen, gyorsan... persze próbálkozni kell/ lehet.
2023. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2023. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
A tobbseghez tartozol Úgyhogy nincs min aggódnod
2023. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez a partnertől is nagyban függ..Volt párom akinek szintén nem volt hüvelyi orgazmusa az előttem lévő partnerekkel. Pár együttlét után szerencsére sikerült elérni a hüvelyi orgazmust. A partnerednek is mindent meg kell tennie hogy elérd ezt a fajta orgazmust. 5. Válsz is igaz.

Próbaljatok ki minél több pózt, hosszabb előjáték.. stb. Minél jobban legyél izgalmi állapotban.

2023. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
A hüvelyi orgazmus nem mindenkinek megy könnyen voltam olyan csajjal aki mondta hogy nem tud elmenni behatolással hát erre rácáfoltam. Szóval partnerfüggő is a dolog. Ha nem érti egy faszi a női test működését akkor nem fog tudni így a csúcsra juttatni
2023. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!