Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nőben az ismerkedés során...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zolo1234 kérdése:

Egy nőben az ismerkedés során ,hogy tudom felszítani a vágyat a szeretkezésre? Mi az a pont a beszélgetésben ahol izgatottá válhat a hölgy? 27F

Figyelt kérdés
Intelligens, segítőkész és lehetőleg tapasztalt válaszokat kérnék. Megértéseket köszönöm.

2023. jan. 26. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem jössz be neki, akkor a pénzen kívül semmivel.
2023. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedés alatt személyes találkozást, vagy netes irogatást értesz?

Nyilván kell egy alapvető kölcsönös szimpátia, nekem például nagyon fontos a kémia, ez csak személyesen fog kiderülni úgyis, hogy van-e. Ha ez megvan eleve, és amúgy jól érzem magam a férfi társaságában, akkor eleve nyitott vagyok a közeledésre, és már várom, hogy mikor csókol meg, ebből indul a dolog.

Netes ismerkedésénél, a szimpátiát le lehet szűrni ugyan, de személyesen derül ki úgyis, hogy mennyire működne a dolog. Persze izgalmas lehet egy pikáns chat, de amögött inkább a fantázia dolgozik, az még nem garancia arra, hogy élőben is lenne kedvem hozzá.

De ez csak egy személyes vélemény. 38/N

2023. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezt másoktól kérdezed, akkor már régen rossz!
2023. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak úgy gondolom vannak tőlem tapasztaltabb emberek itt.
2023. jan. 26. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!