Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet az hogy egy "nőiese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy egy "nőiesebb" alkatú szexmániás csaj, nem bírja úgy a nagyobb péniszt mint egy vékonyabb típusú átlagos szexéjséggel rendelkező?

Figyelt kérdés
Ezekszerint a homokóra típusú csajoknak mégse annyira jó a befogadó képességük? Nagy általánosságban igaz, de írjátok le e téren a tapasztalataitokat, mert engem ez eléggé meglepett.

2023. jan. 26. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még férfiként is fájdalmas olvasni.. a kettőnek nincs köze egymáshoz..
2023. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Köze nincs a testalkatnak ahhoz, hogy bírja-e valaki a nagy péniszt vagy sem. Ahogy a "szexéjségnek" sem...
2023. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem, de ezért kértem hogy konkrét tapasztalatokat írjátok le.

Senki nem mondta hogy mindenkire igaz ez az állítás.

2023. jan. 26. 21:07
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
De bizony van az az alacsonyabb nagyon vékony típus, középen széles W, benyeli még a kezed is.
2023. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol van az összefüggés? Homokóra alakom van még sem szükséges a ló méret mert csak fájdalmat okoz. Nem függ a testalkattól, egyéni genetika kinek milyen a hüvely mérete.
2023. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Pistike a hüvely hossza nem függ a testalkattól, el kell keserítselek. Nyissa ki egy 8-os biológia tankönyvet mielőtt nőhöz nyulat inkább, hogy ne legyél ilyen buta.
2023. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Nincs összefüggés. És ez a konkrét tapasztalatom.
2023. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm elég nagydarab, és mégis nagyon szűk az elején, ha fel is izgul. És a 15 centit bizonyos pózokban óvatosan kell benyomjam neki.
2023. jan. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A feleségem barátnője egy vékony, törékeny csajszi, alacsony is, és akkora barlang van alatta, hogy egy maci nyugodtan téli álmot aludhatna benne!
2023. jan. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9es, pontosan erről beszéltem. 4 voltam.
2023. jan. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!