Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen incelről? Miért nem törli a youtube?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről az undorító emberről és tartalomról. Miért tűri el a youtube?



https://www.youtube.com/watch?v=hm7BbfQHqE0



2023. jan. 29. 14:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
9%
ez tok vicces 😂😂😂
2023. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 StevenUp ***** válasza:
2%
Humorérzéked neked se sok van. Élmény lehet veled beszélgetni 🙄
2023. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

2!


Veled van gond, ha ez a fos neked humor :D

2023. jan. 29. 14:41
 4/30 anonim ***** válasza:
37%
Tök creepy nekem tetszik, be is követem.
2023. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 StevenUp ***** válasza:
11%

ma 14:41


Neked lehet "fos" életed ha ilyeneken akadsz fent unalmadban 😀

2023. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
7%

Judeo-keresztény alternatív művészet.


(A keresztényt csak a telefont írta hozzá, nem lehet kitörölni. A fost meg kicserélte az aut. javítás művészetre. Bocs)

2023. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Fúúú ha... hát legrosszabb vers volt amit hallottam :D 1 percig bírtam. nem tetszett...de egyébként igazat is szólt. Baj van a női társadalommal (is). Na de hogy mértnem szedi le a youtube? mert ez egy szimpla vlog.. trágár a thevr pisti is.. azt se szedi le ;) ebből a szempontból nem látok különbséget a kettő közt!
2023. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
* na meg ez a : nem lehet kritikát mondani. mer rögtön inceleztek.. meg egyebek. Hitler is hasonlóan gondolkodott.. rémlik? ha nem a megfelelő ember beszélt akkor távolítsák el... Ha az IQ-d eléri a 70-et sztem érted mire gondolok. Amikor egymásnak se engedjük a szavak használatáta társadalomban, a média se engedi.. és állambácsi se engedi... na ott kezdődik megint a diktatúra hangulat.
2023. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

8!


Teljesen igazad van. A probléma az, hogy a felvételen látható féreg is incelezik mindenkit, miközben videós bizonyíték van rá, hogy ő maga az incel.

2023. jan. 29. 15:33
 10/30 anonim ***** válasza:
10-es én sajnos az Incel szó hallatára instant általánosító vagyok.. mert szó szerint minden pasira használják kivéve az "alpha hím házas" csávókat :D tehát hogy... ez egy újabb bélyegzése a pasiknak a feminizmus korában.. ez elég negatívan hat sokunkra sztem. De őszintén nekem is ocsmány tartalom! csak ne játszunk isntent.. nyomd a dislikeot oszt annyi.. kampányolni fölös ha neked ő egy "random hulye incel" :)
2023. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!