Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kifutok az időből?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifutok az időből?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, annyira sokat nem próbálkoztam. 12 évesen volt valami gyerekszerelmem, de annyi idősen általában nem élnek szexuális életet. 14 évesen volt egy rossz élményem és 5 évig kb nem is foglalkoztam a dologgal. 19 évesen bepróbálkoztam valakinél de szó nélkül visszament az előzőhöz akivel se veled se nélküled kapcsolatban van, hol együtt vannak, hol nem. Utána online volt néhány vérszegény próbálkozásom, de erőltetettnek éreztem és hagytam. Egyszer talált valaki online érdekesnek, de 2 hétnél tovább nem tartottuk a kapcsolatot messengeren de semmi egyéb, friendzone lett a vége és lecserélt. Nem bízom a sikeremben, már igazából kedvem sincs a dologhoz és a fizetőst fontolgatom. 22/f
2023. jan. 31. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy futsz, majd 10ev mulva visszaterhetsz erre a kérdésre
2023. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Tapasztalat szerzéshez jó lehet ha fizetsz érte
2023. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Egy férfinál 50 évesen merülhet fel, hogy kifut az időből.

Addig bármikor elkezdheted.

2023. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleve így állsz hozzá, akkor ne is csodálkozz ha semmi nem jön össze.
2023. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj, barátkozz, de ne feszülj a témára. Szerintem kevés olyan csaj van aki örülne ha arra használnák hogy végre meglegyen az első.. Nekem is az első csajjal bénázás volt, először görcsösen mozogtam, harmadikra már egész jól ment. Ha picit is normális a csaj nem tartja gondnak hogy szűz vagy, amúgy is talán olvastad egy 24 éves hölgy írta hogy a párja már harminc és nem szűz a pasi de nem csinálja jól.
2023. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mégis hogy bízzak a sikeremben ha eddig nem volt? Csalódás már nem szokott érni mert nem élem bele magam semmibe, számítok ilyesmire.
2023. jan. 31. 14:40
 7/17 A kérdező kommentje:
5.Nem szoktam senki orrára kötni hogy szűz vagyok.
2023. jan. 31. 14:40
 8/17 StevenUp ***** válasza:
84%

A legnagyobb baj itt azzal van, hogy te eldöntötted már hogy lealjasodsz arra a szintre hogy k*vákhoz járj. Mert ez a könnyebb út. A szöveg többi része, csak arról szól hogy a megmaradt lelkiismeretedet akarod mentegetni, hogy te mindent megpróbáltál. A valóság az, hogy igazából semmit sem tettél valójában.

Talán utoljára 15 évesen tettél valóban azért valamit, hogy legyen valami. Aztán "online" játszottad magad, és csodálkozva széttetted a kezed, hogy semmi sem sikerül.


Akkor miről beszélünk? El kell járni szórakozni, társaságba, közösségi hobbit választani, szocializálódni. Minél több embert ismersz, annál nagyobb az esélye annak, hogy valamelyiknek van olyan ismerőse akinek te kellesz.

Csak ehez meg kellene tenni az első lépést. És nem egyből ri*ancokra költeni a pénzt. Ez csak kifogás és menekülés.

2023. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen úgy, hogy nem agyalsz, hanem próbálkozol, aztán majd lesz valami. Ennyi. Ismerkedj, beszélgess. 😉 31N
2023. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem futsz ki semmiből. Én 23 évesen ismerkedtem meg a barátommal, addig szingli voltam (és nem, nem vagyok ronda). Azóta is együttvagyunk. Csak kitartás és ne fesszenj rá. A nap végén úgy is az lesz aminek lennie kell.
2023. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!