Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan akit a depresszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akit a depresszió tartott vissza sokáig a másik nemtől?

Figyelt kérdés
Nekem 7 éve kezdett úgy igazán romlani a mentális állapotom, de 4 éves koromtól vannak kisebb nagyobb pszichés gondjaim. Sokszor mondta akkoriban egy barátom hogy menjek oda ehez meg ahoz de szimplán nem érdekelt, azok sem akik felém küldtek jeleket vagy miket, bár őket nem találtam vonzónak. Egy kivételével de nem tartott sokáig a kettőnk "kapcsolata" mert ő kb még rosszabbul volt mentálisan mint én. Monstanság a depresszió más formáját élem meg, nem heves érzelmeket csak nihlt, letargiát, apátiát. Még úgy is hogy sikerült elérnem a célom hogy ott hagyjam a toxikus munkahelyem és külön költözzek. Viszont jó ideje nem akarok beszélni senkivel huzamosabb ideig, szerintem az okozhatja ezt hogy az előbbi munkahelyemen (nem a toxikus hanem az az utánni) hiába köptem ki a tüdőm, hiába dolgoztam keményen a főnök elégedetlenkedett, ezért kiléptem. Találtam magamnak terapeutát magán úton, de iszonyat sok utánajárás, keresés és várakozás volt mire találtam, na meg persze pénzbe is van. 22/f
2023. jan. 31. 22:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam államiban hogy gyógyszert írjon, de szerintem ő sem tudja sokszor hogy mit csinál, múltkor gyógyszerváltásról beszélt, most meg következő alkalommal adag csökkentésről.. Ő mondta hogy államilag nincs elérhető terapeuta, a magánrendelésen meg azt mondta a nő hogy pedig a pszichológusok végeznek terápiát és nem érti.
2023. jan. 31. 22:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Habár nálam nem feltétlen depresszió miatt, hanem mert nem bízok senkiben, képtelen vagyok megnyílni, ellazulni.
2023. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én sem, paranoid is vagyok néha.
2023. jan. 31. 22:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Kész katasztrófa egyébként az egészségügy, pláne mentál higénia téren, nem csoda ez a sok öngyilkosság.
2023. jan. 31. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!