Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek bejön Dua...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek bejön Dua Lipa? Mit gondoltok az alakjáról?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 31. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tolnám
2023. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
engem nem hoz lázba Dua Lipa. alkatilag nem különösebbek jók az adottságai, csak érezhetően odafigyel magára, na meg extrásabbnál extrásabb cuccokat ölt fel. az arcát meg inkább találom ijesztőnek, mint vonzónak.
2023. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze:)
2023. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó formában van, nekem az arca is tetszik, de az alakja, alkata úgy alapból a semmi különös kategória.
2023. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
A tipikus csinoska, de semmi extra, kb. átlagnál 1-2 ponttal jobb alakja van mert sportol de ennyi.
2023. febr. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Némileg.
2023. febr. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A koszovói származás látható rajta, hiába született Londonban. Mellesleg igényes Nő, nagyon is ad magára, nekem barátnőnek mégsem kéne de egyszer megdugnám.
2023. febr. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Taylor Swift ,Ariana Grande aztán Dua Lipa mind elrabolták a szívem egy időre, hála a jó égnek felnőttem és megtaláltam az igazit.

Nem bírom már egyiket sem uncsik.

2023. febr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, teste kifejezetten, arca annyira nem extra, de erős szexuálisan kisugárzása van.
2023. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó nő kifejezetten. Régen nem voltam oda érte, de határozottan pozitív irányba változott a véleményem ez ügyben. Megfelelő hajjal és sminkkel simán 10/9, jó alakja van és rohadt erős szexuális kisugárzása.
jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!