Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt miert mondta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miert mondta?

Figyelt kérdés
Egy srac akivel baratok vagyunk es neha van koztunk szex. Nekem epp van mas is, neki nem tudom hogy most epp mi a helyzet.. A lenyeg hogy hetvegen szex kozben kicsit elkezdtem szivogatni a melkasanal, erre olyat kerdez hogy na mi van megjelolod a teruleted? Mondtam higy ja bocsi abbahagyom, o meg mondta hogy folytasd nyugodtan
2023. jan. 31. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak megkérdezte, hogy ki akarod szívni ott a bőrét?! Ennyi. :) L
2023. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nők és a kombinálás.
2023. febr. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolt, viccelt. Te gondolsz bele valami egetrengetőt.
2023. febr. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott az #1-esnél a megfejtés rá akart kérdezni ki akarod-e direkt szívni, "megjelölés" céljából, ennyike. Ne gondold túl.

Ide kívánkozó megjegyzés... van néhány sunyi "billogózó" akik alattomosan kiszívják az ember nyakát szándékosan. Kis rutinnal elkerülhetők.

2023. febr. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!