Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Már hosszú ideje párkapcsolatban élek, minden klappol, kivéve a szex.

A párom elvan kb. nélküle is.

Én meg nő létemre (szégyenllem), de nagyon kívánom



2023. febr. 1. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A szex az egyik alappillére a párkapcsolatnak. Hosszú távon működésképtelen egy olyan kapcsolat, ahol ekkora differencia van a két fél libidója között.
2023. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem lehet változtatni én szakítanék..persze kivülállóként könnyű okosnak lenni.
2023. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Jó szex nélkül nincs jó párkapcsolat. Hosszútávon biztosan nincs. Lehet szerelem, szeretet, tisztelet bármi.. de előbb utóbb a vágyaid felülkerekednek és ha jön egy helyes, normális pasi aki érdeklődni kezd irántad nagyon nehéz vagy lehetetlen lesz ellenállni. Azt mondjuk nem értem miért kell szégyellni. Az a normális még ha bizonyos idejétmúlt társadalmi beidegződések a női szexualitást rossznak 3setleg egyenesen bűnnek tüntetik fel. De nem az. Nők és férfiak egyaránt kívánják és élvezik a szexet legalábbis akinek megfelelő partnere van hozzá.
2023. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Én otthagynám…. Esteleg szeretőt tartanék…
2023. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha neki annyi az igénye akkor viszlát.
2023. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Én felesleges kérdéseket írogatnék ki a gyakorira hátha megtalál valamilyen kanos kis pubika.

(mert gondolom ez a célod)

2023. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy miért "Randi" kategóriába írtad?
2023. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!