Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok miért van az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért van az hogy társkeresőkön majdnem minden csak férfi,férfi párt jelöl meg. Vagy másik társkeresőn kiírja hogy 2-3 férfivel is szeretné kipróbalni? De ha ráírok nőkre hogy szeretném a többest mert izgat a látvány ha a csajomat mások is...

Figyelt kérdés
Szóval ha ráírok valakire hogy benne vagyok egyből kilép a csevegesből?Most akkor mi van?

2023. febr. 2. 08:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Milyen aktívak vagytok csajok a válaszadásban.

Régen nem volt szavazati jogotok gyárkapukhoz láncoltátok magatokat ,most hogy lehet dokan el srm mennek.Szóval mindíg az kell ami nincs meg nem lehet, ha lehet , nem érdekes.Furi

2023. febr. 2. 09:13
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Hú haver ha a nőknek is hasonlóan zavarosan, nehezen nyomonkövethetően fogalmazol akkor ne csodálkozz ha kioffolnak...

Pajti' a szex nem úgy működik "ó te is ugyanazt kedveled, na akkor máris dugunk?" hanem először elnyered a szimpátiát, vonzalmat, bizalmat és majd csak utána jön az összes többi részlet.

2023. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

na várj, az a problémád, hogy tudod a nőről, hogy szeretné kipróbálni két pasival és nem érted, hogy ha ezt egyből felhozod neki, akkor mi a gond??

jól értelmezem? (ha nem akkor, kérlek írd le még egyszer a kérdésedet kicsit átfogalmazva)


na most, én is benne vagyok a többesben, biszex is vagyok, tehát a partner neme is mindegy. DE ha egyből úgy kezd a pasi, hogy "helló, szia, ez a nevem, ez a farkam, dugnálak, de vegyünk be mást is, mert az az igazi, ha azt nézhetem, ahogy más dug téged" na ez nekem sem jön be


na most nekem ez a helyes: beszélgettek, meg még többet beszélgettek (nem csak a szexről). lehet találkozni, ha van vonzalom/kémia (nevezzük bárhogy) lehet szexelni először kettesben!! megvan a bizalom, el tudja magát engedni mindkét fél, jól működtök együtt, na akkor jöhet egy harmadik.


figyelj, mentem már bele olyan beszélgetésbe, ahol az első üzenetváltások között kiderült, hogy hármasozni akar a pasi. mondtam, hogy ok, de előbb ismerjük meg egymást...stb

mondogatta, hogy oké, igen, előbb csak engem kiélvez, meg a puncimat, utána a fenekemet és akkor már jöhet a harmadik.

megint próbáltam visszaevezni a normális beszélgetés vizére, de pikk pakk megint a hármasról volt szó.

fel is adtam egy idő után, hogy ebből lesz bármi normális

2023. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nehogy már egy dugáshoz kielemezzük a Háború és Békét?

Ha félre kell kúrni nem kell alaposan megismerni meg bízni igaz?Mert hírtelen adódik egy lehetőség random akkor is biztosan bizalom mwg minden fisz-fasz?Na ezt meséld másnak.

Izgat ha a csajomat látom több férfivel.Vagy a partnetem

Ez lehet 1xi alkalom de lehet hosszú távú kapcsolat keretein belül is.Mit kell ezt túlagyalni?Mit akar negismerni rajtam?Nem csak velem fog dugni hanem 2 másik pasival is.Azokat is meg akarja ismerni meg bizalom?De ha rossz párkapcsolatban él random bárki jó úgy hogy a bevét tudja max.

Hát apám wz nem semmi.

2023. febr. 2. 11:32
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

na álljunk meg egy pillanatra, te nem alkalmi szexről beszéltél a kérdésedben, hanem arról hogy tetszik neked, hogy a "CSAJODAT MÁSOK IS"

megvan a csajod szó??


ha azt kérdezted volna, hogy mondjuk egy buliban bele mennék e abba, hogy két pasival csináljam, akkor más választ adtam volna


továbbá, igen, nekem ahhoz is kell valamennyi bizalom, hogy 2 neten megismert idegen férfihez felmenjek lakásra.


ha ismerek valakit (mondjuk szexkapcsolatban is lehetünk) és ő hoz még valakit, hogy hármasban csináljuk az megint más. hisz az egyiket azért ismerem.

2023. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

És fesztiválon szigeten nem kell bizalom?

Na menj már...

2023. febr. 2. 11:44
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
képzeld, én sosem szexeltem ilyen helyen
2023. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én mindent elhiszek.Írjad csak...
2023. febr. 2. 11:53
 9/15 anonim ***** válasza:
#6 a fesztiválon, buliban is kell a bizalom, de leginkább a vonzódás, szimpátia. Viszont ott sem 500 nővel dugnak naponta - mert kb. annyian próbálkoznak be - csak azzal az 1-2 emberrel aki kellően bejön nekik. A neten is ez a helyzet. Ezen felesleges hisztizned.
2023. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem hisztizek.Kérdezek!

Aha bizalom.És attól nem kell bizalom akinek mercije van és vastag pénztárcája.Mesélj még!

2023. febr. 2. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!