Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt miért ír mindenki privátot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért ír mindenki privátot, de most komolyan miben reménykednek?

Figyelt kérdés
Vannak kifejezetten arra a célra kialakított platformok.

2023. febr. 2. 09:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%

Én azért, mert itt is megadom az esélyt, főleg mivel sajnos nem a külsőm a legnagyobb erősségem. :(


De én csak azokra írok rá, akik nyitottnak tűnnek az ismerkedésre.


A többiek nevében nem tudok nyilatkozni, de gondolom ugyanazért, amiért random nőket bejelölgetnek Facebookon is meg veszik felkérésnek, ha a nőnek kint van az adatlapján, hogy "Egyedülálló", akkor 10x annyi jelölés érkezik, mint egyébként.

2023. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Már engem is zavar.Elvileg semmi bajom a priváttal,szívesen beszélgetek,de ha valakivel szóba állok,rögtön azt hiszi,hogy ismerkedünk. Ha jelzem,hogy nem,csak beszélgetés,akkor meg bepukkad,szitkozódik,kamunőnek tart,stb. Aztán a képkéregetők,farokmutogatók megint egy külön kategória,szóval mintha kihaltak volna a normális emberek innen.
2023. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk, nekem egyszer sikerült valóban véletlenül bejelölnöm egy lányt facebookon egy zenekari poszt alatt a hozzászólásokat olvasgatva. Tényleg véletlen volt, viszont olyan jól elbeszélgettünk, hogy legjobb barátok lettünk. Tudom, papucsállatka vagyok, de inkább egy hosszú barátság, mintsem egy éjszakai kaland.
2023. febr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Mert ismerkedni vagy beszélgetni akar. Egyébként korántsem ír mindenki. Én például nem szoktam, ha nekem írnak akkor válaszolok, meg szívesen beszélgetek, de mást nem zaklatok illetlenül.
2023. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%
#4 ez azért lehet így, mert ezen az oldalon te vagy az egyik legértelmesebb felhasználó. Kulturáltan megfogalmazott privát üzenet nem sok érkezik, minősíthetetlen stílusú viszont annál több.
2023. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Segítek itt IS - meg mindenhol a neten. A "legédesebb" amikor egy receptcsoportból lövik ki a neved és kapod a "degyönyörűvagyismi" típusú üziket, de van amelyik simán az önarcképét (egy f.sz az illető) küldi egyből "teccik/beleülné'". A szexualitásról szóló fórumokon hatványozottan ez megy. Telespammelnek minden postaládát amiről azt gondolják nőhöz tartozik.
2023. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

#2 pontosan!

Én detto így járok.

Tisztelet annak a 2 férfinak akik tiszteletben tartják az anonimitásomat!😍

2023. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
Nekem férfiként is írnak,nyilván valamiért nőnek gondolnak,ha olyasmire válaszolok. Nem rontom el az örömüket,válaszolgatok nekik nőként,húzom az agyukat,közben jókat röhögök :))
2023. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez egy beszélgetős oldal.

Amúgy sem hiányzik, hogy a sok rosszindulatú lepontozgasson meg belekössön, csak mert nem azt gondolom amit ők.

Akire tartozik annak mondom, ennyi.

2023. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Napi 5-6 privi "megdugjalak?" "Megnézed a farkam?" Stb .... Már egészen megszoktam 😅
2023. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!