Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mekkora melleitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mekkora melleitek vannak?Hányas melltartót viseltek?Megvagytok a mellméreteitekkel elégedve?Hordtok push up melltartót?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 02:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
33%
#20 Tetszik ez a méret. :D
2023. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a hatos nem személyeskedett. A kis töltött galamb nem lekezelő.
2023. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
69%

85G

Meg vagyok elegedve vele. Néha hozrdok nagyon push upposat. 25L

2023. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
54%
22. Önmagaban is határeset. De úgy összevetve, hogy magas nők a csinos formás nők, úgy egyértelmű az éle. Mizogenikus egy nagy női csoporttal szemben.
2023. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%

Csajok, kaptatok privát üzenetet?

Nagyon jól ismerem a pasiktól ezt a taktikát!

Szánalmas próbálkozás

2023. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
24%

#24

De azt értsd már meg, hogy itt máshogy nem írhattam. Hisz a magasság pont hogy lényeges tényező. Pont az az alapja az egésznek, attól lesz különbség. Egy alacsony tömzsi nő és egy magas vékony/átlagos nő is hordhat ugyanolyan méretű melltartót. Akárhogy is csavarod, ezt másként nem lehet leírni, megfogalmazni.


Arról meg nem tehetek, hogy ezek szerint nem is azt értetted ki amit írtam. Nem azt írtam, hogy a magas nők a csinosak. Alacsonyak is lehetnek azok, ez egyértelmű.


De hogy megnyugodjon a kis lelked, cseréljük ki alacsony telt és magas átlagos nőkre.


Bár ha akarod, ebből is ugyanazt fogod kiolvasni mint az előzőből 😃 Szóval gyorsan hozzá teszem: tudom, hogy vannak férfiak akiknek pont hogy a teltkarcsú nők jönnek be. Így ok? :D

2023. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
54%

...ja, és még mielőtt akkor meg a kifejezésekbe kötnél bele.


Szerintem a töltött galamb sokkal aranyosabb mint a telt. Előző hallatán egy jófej alacsony telt vidám nő jut eszembe. Utóbbi hallatán meg egy sima telt, kissé túlhízott nő.

2023. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

#25biztosan kaptak csak nem tőlem.a kérdezőtől.De ha tőlem is kaptak vélrtlenül privátot abban biztosan nem volt ajánlat személyesre.

#25 mi fáj neked abban ha ír valaki privátot?

Kicsi a pöcölőd?

Pna irígy vagy?Te nem kapsz más se kapjon?Ó te bimbó...verd ki ja már nem bírod idegileg...

2023. febr. 3. 17:17
 29/36 anonim ***** válasza:
26-27-28 egy kaptafa, nem is kell ezekhez már más kommentár XD, önmagukért beszélnek.
2023. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
81%
ne bántsátok a 6-ost. én középmagas "töltöttgalamb-szerű" vagyok 85e melltartóval, 105-72-105 arányokkal, és nem érzem azt, hogy nem lehetek csinos, mert nem vagyok magas és vékony, sőt a kommentből sem éreztem azt, hogy fel kellene gyújtanom magam.
2023. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!