Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos, hogy emiatt letiltott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy emiatt letiltott a domina?

Figyelt kérdés

2 napig beszélgettem egy dominával, csak online játéknak indult. Erényövet kellett hordanom, de ma leesett rólam, amit utólag bevallottam neki. Az üzenetre már nem is válaszolt, csak letiltott. Miért? Mindent megcsináltam amit kért, olyanokat is, amik baromi unalmasak voltak, csak őt szórakoztatták. Mi ebben a logika?


Elsősorban domináns lányokhoz szól a kérdés. Mit csináltam rosszul, miért kellett emiatt rögtön lapátra tenni? Nagyon rosszul esett. Egy kicsit egyébként brat vagyok a tesztek és a visszajelzések alapján, de én egyáltalán nem érzem ezt, mert mindent megteszek azonnal, amit parancsolnak.


2023. febr. 5. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Csak simán levette hogy egy zokni, csicska vagy.

Mert hogy eszed az nem sok van.

Örült hogy megszabadult tőled.

2023. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben is, hogy miért nincs sok eszem?:D
2023. febr. 5. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te pasival beszélgettél és végén rád unt. Egy igazi domina nem hiszem ingyen ilyen netes baromságokat csinálna, ez unatkozó pasiknál jellemző, hogy nőnek adják ki magukat. A dominák a rosszlányokon fent vannak és fizetősek.
2023. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizettél nekik. Ők ebből élnek, méghozzá nem is akárhogy. Amíg ilyen sok hülye van, addig jól megy az üzlet.
2023. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:/
2023. febr. 5. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Valoszinu pasi volt. Sokan probalkoznak igy penzt keresni
2023. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Unalmas voltál neki, ha faszi volt, ha nő. Hogy melyik nemhez tartozott, nem mindegy, az elején jobb megbizonyosodni róla, hogy valóban nő.

Nálam előfordult, hogy elkezdtünk neten ismerkedni, aztán mikor találkoznunk kellett volna, kiderült, hogy egy unatkozó f@szfej. Szívesen pofán vertem volna.

2023. febr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!