Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a pasimat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a pasimat domina játékokra?

Figyelt kérdés
Izgat ha egy srác kényeztet. Csókolgatja a lábam, kinyalja a puncim és a popóm, ráülhetek a szájára. Van egy új barátom, hogyan vegyem rá finoman?

2023. febr. 24. 07:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Beszélj vele erről
2023. febr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Mond el neki hogy te így akarod és veszi a lapot .
2023. febr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Sehogy! Rávenni nem kell és nem is szabad. Mutass neki pár videót. Legjobb ha "véletlen" úgy marad a webböngésződ.


Ha hajlandoságot érez és fontos neki hogy megadja amire vágysz, akkor MEG FOGJA TENNI. 😉


(Magamból indulok ki, de a dom szerepet én nem ölteném magamra. Számomra akkor jó a szex ha két egyenrangú partner van benne. Na jó, akár lehet 3 is, de ebből 2 legyen csaj 😁 )

2023. febr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Írj segítek.
2023. febr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Ebben még csak kifejezetten domináns dolgok nincsenek is. :D
2023. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

Álmom egy ilyen nő...


Beszélj vele, csak így működik!


40F

2023. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem, miért akarsz egy vanillát átnevelni szubnak, amikor az nyilván nem fog menni ha neki nincs rá vágya, ezzel szemben akkora tömegeknek igen, hogy Dunát lehet velük rekeszteni.

Most vagy a rossz pasival vagy, vagy el kell fogadnod olyannak, amilyen.

2023. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%

Én sub vagyok pont azzal szenvedek nem találok dominát..

35f

2023. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképp beszélnetek kell erről. A te vágyaidról és az övéről is. Másképp ez nem fog működni.
2023. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
30%
Nem értem azokat az embereket, akik olyan féllel jönnek össze, akivel nem is egyezik a szexuális vágyaik. Ezt az ismerkedés elején már tisztázni kellene véleményem szerint. Ne akarj egy vanillát átnevelni subnak. Ha neki erre nincs semmi vágya, ne akard rá kényszeríteni.
2023. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!