Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ritka hogy férfi és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka hogy férfi és női lakótárs előbb utóbb lefekszik egymással?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy közös albérletben lakik egy férfi és egy nő. Mindketten szobát bérelnek.

Vajon mennyire ritka hogy előbb utóbb lefekszenek egymással?



2023. márc. 1. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon
2023. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon ritka?
2023. márc. 1. 18:20
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Az nőtől is függ, én le nem feküdnék 40-50 éves unalmas milfekkel.
2023. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 xKakashix ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire találják vonzónak a másikat..
2023. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
inkább az a gyakori, hogy az egyik haverként tekint a másikra, simán éli a szexuális életét a lakásban, a másik meg vágyakozik, esetleg kamuzik, hogy neki is rendben van minden
2023. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ritka, hogy lefekszenek. Éltem már pasival, neki lett közben barátnője, engem meg hidegen hagyott a srác. Konyhában elbeszélgettünk olykor, nem túl bizalmas, de haveri viszonyban voltunk. Kb ennyi. Ha nincs meg a kémia, hiába éltek együtt, nem lesz meg a kémia. Ha meg megvan, akkor szerencse, hogy összesodort titeket az élet, de saját és ismerősök beszámolója alapján ez ritka.
2023. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Attól függ mennyi pénze van az egyiknek vagy másiknak és hogy mennyire vannak kiéhezve és milyen magas a srác.
2023. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, de azért sok "csillagzatnak" kell jól állniuk, én mivel elhagyott az exem, kétszer is kiadtam szobát a költségek csökkentése miatt. Először egy csaj és egy srác jöttek, elvileg nem voltak együtt, mi is a konyhában találkoztunk, volt hogy közös főzés volt, vagy lazítás, de mivel ismerkedtem valakivel így nem érdekelt a csaj, nyilván elképzeltem mi lenne ha... Az ismerkedésem valahogy nem alakult jól, és a csaj hazaérkezésemkor szomorú volt, valóban egy másik srácnál egy pasinál volt aki kiborította. A lakótársa napokig nem volt otthon, én már fáradt voltam 12 órai munka után, valami enyhét ittunk a csajjal, és annyit mondtam ha tudok segíteni, szóljon. Hallottam hogy zuhanyzik, gondoltam készül lefeküdni, erre bejön, "jöttem segítségért" és akkor megtörtént. Fél évre rá, egy másik csaj jött, de annyira nem az én világom volt, hogy ha csak nem vagyok borzalmasan kiéhezve visszautasítom. Filmekben helyesek ezek a szituációk, de a tapasztalatom az, akkor történnek meg ezek amikor az ember nem is számít rá.
2023. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon gyakori
2023. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Filmekben gyakori amúgy nem.
2023. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!