Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Miért baj ez egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért baj ez egy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy kérdés ihletett meg.

Mindenki azt írta, hogy aki úgy érzi többet érez a szeretője, akkor kidobja.

Ha mind a kettőnek tiszták a szabályok, amiket közösen beszélnek meg, de kedvelik egymást, akkor mi a baj? Nem gépek vagyunk, nyílván akit kedvelek, tetszik, azzal fekszünk le. Akkor miért baj, ha érdeklődőek vagyunk? Ha kedveljük a partnerünket?



2023. márc. 2. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ez hülyeség. Nálam akivel szexelnék azzal több is lehetne.
2023. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is ez a normális. F
2023. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem belefér.


45/F

2023. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Oké, nem pont szexkapcsolat, hanem barátság extrákkal... de a barátnőmmel így jöttem össze. Régebb óra barátok voltunk, megegyeztünk, hogy néha összejárunk szexelni, aztán.. nagyon hamar egymásba szerettünk. Mindketten felnőttek vagyunk, és értelmes felnőttek módjára megbeszéltük, hogy ez van, ha neki ez nem fér bele, akkor maradhatunk továbbra is a jelen felállásban (vagy maradunk simán csak barátunk), de mivel neki is voltak komolyabb érzései, ezért végül összejöttünk.
2023. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj, talán inkább ideális lenne.
2023. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Az hogy vannak bizonyos fokú érzések, kötődé nem baj. Baj akkor van, ha az egyik félnél nincs a másiknál meg túl erős... na akkor a nem szerelmes félnek már zavaró tud lenni (főleg ha nem független az illető).
2023. márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én például elég sokat voltam szexkapcsolatban férfiként, majdnem minden csajba szinte beleszerettem, és mindig több volt a kapcsolatban, mint kéne. Ez is egy komoly jel volt, hogy igazi párra van szükségem.
2023. márc. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szex kapcsolat az csak szex kapcsolat. Van vonzalom de nincs érzelem. Ha csak szex kapcsolatot akarnék én is dobnám a másikat ha ő többet akarna.
2023. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Mert csak szexkapcsolat. Azaz olyan mint egy kapcsolat, csak sokkal fogyatékosabb annál.
2023. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9.


"fogyatékosabb annál."



Miért lenne az?

2023. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!