Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25éves egészséges kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25éves egészséges kapcsolatban élő nő vagyok, akinek a párja szex közben (orálnál) szokta kérni, hogy a gát részen is izgassam kicsit, hol a kezemmel hol nyelvel, a ti párjaitok is kérnek ilyent?

Figyelt kérdés

Hozzátenném, nem meleg a pasim mert popsijába nem kér bedugni semmit, sem plugot (nekem van) sem prosztataizgatást, pedig azt is megtenném neki, nagyon szeretem, sőt a plugot leszámítva az én popsim sem izgatja.

Nekem ezekkel semmi gondom csak hajt a kíváncsiság, hogy a pasiknak tényleg ennyire érzékeny ott az a része..?

Volt amikor simogattam /nyomtam/ nyaldostam neki és csak folyt az előváladéka…nagyon szereti.



2023. márc. 4. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Egyén függő. Első pasim szerette, mostani párom nem. Sőt az egész pénisz izgatást teljesen máshogy szerették.

Szóval hiába "tanultam meg" mit hogyan csináljak a második barátom tök máshogy kellett izgatnom.

2023. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Azért kér ilyet, mert ott van az erogén zónája és jó érzés a számára, ha izgatod. Másoknak meg máshol van és az esik jól, ha máshol izgatják őket. Nem vagyunk egyformák. Mindenesetre nem tudom, miből jutottál arra a következtetésre, hogy meleg lenne, ha az esne neki jól, ha a fenekét izgatnád. A végbél környéke tele van idegvégződéssel, így sok férfinek is jólesik, ha ott izgatják őket. Ez független a szexuális orientációtól, hetero férfiaknak is jó érzés lehet, de sokan azért nem merik megkérni rá a partnerüket, mert "meleges" dolognak tartják. Akkor lenne meleg, ha a férfiakhoz vonzódna. De mivel (feltételezem) hozzád vonzódik, így nem is lehet meleg.
2023. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

A prosztata a csikló belső része a férfiaknál, a makk pedig a külső, ahogy a csiklónak is van makkja.

A többit rakd össze magad, és matekozd ki, hogy miért.

2023. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Én ffi vok. Full hetero, mégis nagyon jó smikor párom szopás közben az ánuszom simogatja lassan, nyálas ujjal.
2023. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Férjem nem kérte még soha, magamtól szoktam a gátrészen izgatni. És nagyon élvezi.
2023. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
A leirasodbol nagyon jol kirajzolodik, hogy a pasid megiscsak meleg, illetve biszexualis, de nem meri bevallalni, talan maga elott sem, de elotted semmi esetre sem. Ezert nem keri toled, hogy nyuljal be neki, mert tudja, hogy akkor leleplezodik. Probalj meg tapintatosan rakerdezni, hogy ne feljen bevallani. Aztan mar rajtad all, hogy akarsz-e meleg pasival elni vagy sem.
2023. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6…te tiszta hülye vagy 😂🤣🤣🤣
2023. márc. 4. 15:00
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
A hatos tényleg az😀
2023. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Jólesik egyszerűen ennyi.

Nem kell túlgondolni.

Sőt!!!

Az én nyelvem is el szokott kalandozni és nekem is jól esik ha......

2023. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

A meleg az az aki azonos neművel akar szexelni. A prosztata csak egy erogén zóna, semmi más.Nagyjából a G-pontnak felel meg.

Csak az tiltakozik ellene aki még nem próbálta.

2023. márc. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!