Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon hosszú idő után hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hosszú idő után hogyan a legegyszerűbb újra belevágni a pasizásba, szexelésbe? Szexpartner meg alkalmi dolog nekem nem a kedvencem.

Figyelt kérdés

A hosszú időt itt értsd úgy, hogy nem hónapok, hanem tíz évnél is több.

Vagy inkább már felejtsem el 40 évesen?


2023. márc. 5. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Társkereső oldalak, applikációkkal. Ismerősi körben körbe lehet kérdezni.


F40

2023. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hol lehet embereket találni. Az a gáz, hogy önbizalmam sincs semmihez. Az egyetlen férfi az életemben olyannyira lenullázott lelkileg, hogy többre tartok egy használt WC papír darabot, mint saját magamat.

És hiába mentem vele pszichológushoz, lófarkat se használt

2023. márc. 5. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne pasizni akarja első lépésként hanem azt találd meg amiben jól érzed magad: Hobbi, sport, zene, meló stb. S amikor már minden ok és jól érzed magad, mert nem csak magadat sajnálod, na akkor maguktól elkezdenek a pasik jönni és csak válogatnod kell.

Röviden összefoglalom: lazulj rá az életre végre és ne mással foglalkozz hanem neked legyen jó.

2023. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Saját magamat már megtaláltam az elmúlt tizensok évben. Tökéletesen érzem magam egyedül. Sosem sajnáltam magam.

De mindenki piszkál azzal, hogy ez így nem normális

2023. márc. 5. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Pedig lehet elsore par alapos dugas jobbat tenne mint egybol fejest ugrani valami komolyabba, aztan ott meg feszengeni. 40 evesen meg semmirol nem vagy lecsuszva.
2023. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!