Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kérdésem inkább férfiakhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem inkább férfiakhoz szól, mi szerint pasik mi az ami titeket legjobban felcsigáz az ágyban, mit tegyen a nő hogy a férfinak is maximális legyen az élmény és felejthetetlen?

Figyelt kérdés
Mert mi nők is imádjuk amikor a férfi levegő után kapkodva szinte fejét veszti.

2023. márc. 6. 11:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
Engem az ha tudom irányítani, "használni" a nőt.
2023. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
41%
Seggnyalás a végén élvezés előtt az számomra mindig felejthetetlen élménnyel jár. Attól szoktam 1.5-2m távra lőni. Vagy a punci-popó teleélvezése, az is felcsigáz, bár az szinte mindennapos, ezért nehéz mindre emlékezni.
2023. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
13%
ha lefingod a fejem
2023. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Engem az izgat fel nagyon ha a nő teljesen átadja magát az érzésnek, felvállal mindent ami neki izgalmas ès nem fél teljesen kitárúlkozni. Mutassa ki ha nagyon élvez valamit és legyen "kis csintalan" a szexben 😀

Én az a tipus vagyok aki sokkal jobban szeret adni mint kapni és minél jobban élvezni látom a nőt annál jobban beindulok én is.

2023. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%
Ha szűk, forró a puncid és szereted a pisis játékokat... persze az egész nő is tetszen, az alap.
2023. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Légy odaadó, élvezd, engedd el magad, az sem haszontalan ha feldobsz valami szexi rucit (fehérnemű, combfix stb.) ÉS kommunikálj a pasiddal, kérdezd meg tőle mik a kedvenc vágyai, fantáziái. Kb. mintha azt kérdeznéd mit főzz neki - hát amit szeret :) (értsd.: mindenki másra vágyik).
2023. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 StevenUp ***** válasza:
66%

Én is inkább az irányítás mellé voksolnék.

A nő lekötözése és kényszerfranciáztatása, miközben a lány csak levegő után tudna kapkodni

2023. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
A nyalás.
2023. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
A látvány sokat számít. Szexis pózok, szexi ruhák sokat dobhatnak a szexen.
2023. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Engem talán az, ha valami meglepetéssel vár. Például vetkőzésnél derül ki, hogy van rajta valami szexi kiegészítő (combfix, tűsarkú), amit az ágyban is direkt magán hagy majd végig. Vagy szex közben szól, hogy valami olyasmit szeretne, ami nem számít mindennaposnak, mondjuk az élvezést a szájába kéri a végén, esetleg dugás előtt közli, hogy most inkább fenékbe szeretné, és direkt így is készült...
2023. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!