Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jól sikerült első szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jól sikerült első szexuális élmény után nem szeretnék lefeküdni vele miért nem érti meg?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival minden elég jól ment, nem erőltetett semmit tudta, hogy szűz vagyok kedves volt és nagyon megértő.

Több randi után együtt töltöttük az éjszakát és hát nem úgy alakult ahogy én szerettem volna.

Annyira durva volt velem, hogy szó szerint leakartam dobni magamról de nem bírtam.

Kértem ne menjen el bennem de nem érdekelte azt is megtette.

Utána összevesztünk és kiröhögött, hogy kislány vagyok ha így viselkedek mert ez nem egy nagy dolog.

Otthagytam de azóta minden nap keres valamilyen formában, hogy beszéljük meg feküdjek le vele újra most más lesz de én nem akarom.

Tíltom mindenhonnan mert nem akarok vele beszélni semmit sem akarok már tőle, esetleg ha tovább zaklat fel kéne jelentenem?

Nem kioktatást szeretnék kapni csak tanácsokat, sajnos ez már így történt nem tudom vissza csinálni.



2023. márc. 12. 09:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
Zavard el, vegyél fel hanganyagot és jelentsd fel, ha muszáj.
2023. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%

Utoljára mond meg neki, hogy nem és ha mégegyszer megkeres akkor feljelented zaklatásért. Az eddigi üzenetei lesznek a bizonyítékok.

Megkérdezhetem hány éves?

2023. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%

"esetleg ha tovább zaklat fel kéne jelentenem"


Igen!

2023. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

2

Én 26 ő 36 éves.



Még egy üzenet vagy bármi és feljelentem, eddig is gondolkodtam rajta de most megteszem.

2023. márc. 12. 09:40
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg ha tovább zaklat, fel kéne jelentened.
2023. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
92%

Remélem szedtél be esemény utáni tablettát, azért nem garancia a tabletta sem erre. Ilyen mocsoktól nem szabad semmit sem akarni..



Tiltsd, ha továbbra zaklat én is a feljelentést javaslom.

2023. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
71%
Undok dolog, hogy ezen viccelődök, de ez a metoo szerint már bőven a megerőszakolás kategória lenne. Csodálom, hogy nem ez nem szerepel még a kommentek közt.
2023. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

#7 Nem vicc, ez tényleg erőszak:

"Kértem ne menjen el bennem de nem érdekelte azt is megtette."

2023. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
71%

Azért ez nem erőszak, de zaklatásnak már elmegy!


Viszont meg kell Neki írni, hogy hagyjon békén, nem akarsz Vele többet beszélni. Ezt jól érthetően majd tiltsd le, a beszélgetéseket meg fotózd le.


Ha ezek után tovább próbálkozik akkor mehet a feljelentés, onnantól már zaklatás

2023. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

A szexbe beleegyeztem de a durvulásba nem.

Nem mondom, hogy megerőszakolt de erőszakoskodott és nem adom meg neki soha az esélyt újra, hogy ezt megtegye.

Folyamatosan tíltom de nem érti a nemet, fel fogom jelenteni.

2023. márc. 12. 10:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!