Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tini lányok nàlatok mennyivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok nàlatok mennyivel idősebb pasival volt komoly kapcsolatotok vagy kalandotok?

Figyelt kérdés
Én idősebb vagyok már és furálom amiket a környezetemben hallok. Nekem annak idején, tinèdzser koromban 4 korombeli nővel lehetett volna èletreszóló kapcsolatom. De mindeggyiknèl a lelki sérülésre való hajlamot és a gyerekszületésre való indíttatást észleltem. Szeretnèk majd gyereket, de először szerintem èlni kellene. Ilyen formáju kötelezettségtől mentesen. Az alapvető szimpátia és a kémia megléte esetén szerintem ezt lehet. Mert azért azt làtom hogy sok férfinek sikerül. De sokaknak nincs olyan szerencséje hogy időben àtélhesse azokat a dolgokat, amik az élvezetek mellett a személyiség fejlődést célozzák. Vannak olyan ismerőseim 15 éves lány, 16 éves fiú, akik 2 éve együtt vannak. 3 napon belül szexeltek. Jó a kapcsolatuk. 2 hétig voltak vita miatt külön korábban. Pènz fel sem merül közöttük. Nem akàrmilyen lehetősèget èl àt a koma. Mert elég jó testi adottsággal és aggyal rendelkezik a lány. Mifelénk annak idejèn ilyenre nem volt lehetőség abszolút. Nem mindegy hova születik valaki és mi van leírva a sorsában szerintem.
2023. márc. 21. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Elolvastam a rizsát és a végére bizonytalan lettem, hogy mi a kérdés...
2023. márc. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
60
2023. márc. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2! Te viccelsz!
2023. márc. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kérdést értem,de mi ez a szöveg?
2023. márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ami velem törtènt. Ami hiànyzik és hiànyzott is az èletemből.
2023. márc. 21. 10:03
 6/10 anonim ***** válasza:
De mi köze két tininek akik a saját korukban jól el vannak ahhoz, hogy te idősebb vagy és nem élted ki magad mert nem volt állítólag lehetőséged. Most már felnőtt, sőt idősebb vagy hát éld ki a vágyaid. Eddig miért nem tetted? De ne tinikkel akard ill. akarhatod meg az is lehet, hogy találsz hozzá csajt de legfőképp inkább a magadhoz illő korosztályt célozd mert ott nagyobb lehet a sikered. Ha meg béna vagy hozzá akkor tinikkel sem fog menni. A tini lányok akik szeretik az idősebb pasikat sem a befásult, béna könyvtáros típust kívánják.
2023. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem voltam már tini, 23 évesen jöttem össze egy 26 évvel idősebb férfival. 2 évig tartott...
2023. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem befàsult és nem könyvtáros típus vagyok. Csak pont olyan jó mèretem van ami a tinilànyoknak jó, akik babapuncival rendelkeznek. Nem a szexuàlisan kiègett nők kellenek akik alagutak.
2023. márc. 21. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Beteg phasz
2023. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20 éves voltam a pasi pedig 21 évvel idősebb. 4 évig voltunk együtt. Aztán 1 év szünet. Most pedig ismét együtt vagyunk 2 éve.
2023. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!