Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg lehet valahogy változni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet valahogy változni a teljes ellentétünkre?

Figyelt kérdés
Nekem a szex a nőről szól, hogy minél jobban élvezze és csak komoly párkapcsolat érdekel. De mivel nevetségesen kicsi a farkam, így úgyse tudom megadni egy nőnek azt, amire igazán vágyik a szexben. Mivel a péniszem nem lesz minimum 4-5 centivel hosszabb és 1-1,5 centivel vastagabb, így csak az maradt, hogy semmi komoly kapcsolat és nem érdekel a nő élvezete. Akkor nincs megcsalás.
2023. márc. 22. 14:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet. De sajnálom, ha szenvedsz és remélem, hogy találsz igazi társat.
2023. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
A nők kb 2/3 részének nincs hüvelyi orgazmusa Barmekkorával se Úgyhogy a hölgy öröme nem ezen fog múlni, szerintem ne add fel!
2023. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj en leszbikus vagyok, nekem nincs farkam es mégis kielégítem a barátnőm es még ragaszkodik is értem ugyhogy ne add fel szerintem
2023. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Aki ennek tudatában ismer meg, az így fogad el, és akár még a sex is jó lehet. Lány is van olyan, hogy csak a szerényebb méret komfortos neki. Szóval szerintem nincs okod lemondani mindenről.
2023. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#1

Az első mondatod remélem nem igaz, a másodikat pedig köszönöm.


#2

Erről majd beszélgess nőkkel.


#3

Hetero nő nem így működik.


#4

Nem szeretnék csak kompromisszum lenni. Senki nem vágyik ilyen kis méretre.

2023. márc. 22. 17:08
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

2-es vagyok és nő mégpedig 46 éves és házas

Te úgy gondolod, férfiként többet tudsz a női orgazmus témáról? Mert akkor örömmel venném, ha megosztanád velem

2023. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#6

Itt nem (csak) az orgazmus a téma.

2023. márc. 22. 21:37
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Akkor miért van ekkora jelentősége az intim méretnek...???
2023. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#8


Mert amiatt nem tudom megadni egy nőnek azt, amire vágyik. Mint itt az 5-ös:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2023. márc. 23. 14:50
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Azért csak leírnám így 46 évesen a tapasztalatomat.


Meg tudod adni egy nőnek, amire vágyik. Nem az a cél a szexnél, hogy minél nagyobb legyen a hapsi mérete. Ahogy fentebb is írtam, egyrészt a nők jelentős részének nincs hüvelyi orgazmusa. Attól még persze kell a dugás IS, de lehet neked 10 centi vagy 25, a végeredmény szempontjából mindegy.


Hozzátenném még, hogy kb 40 évesen volt életemben először hüvelyi orgazmusom, azóta is csak néha és csak lovaglóban. Amit egy kimondottan hát hogy mondjam alsó közép méretű hapsival értem el, teljesen váratlanul. Szóval nem attól sikerült, hogy megismerkedtem a pacival, és megoldódott.


Én azt gondolom, te a saját negatív gondolataid foglya vagy.

2023. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!