Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez azt jelenti, hogy túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy túl kicsi a farkam a szexhez?

Figyelt kérdés
Tegnap sok ido utan vegre lefekudtem egy lannyal akivel regota szerettem volna, de rosszul sult el a dolog. Kb 5 perc utan kedvesen, de sugallta, hogy neki tul kicsi. Megkerdezte, hogy mit szolnek hozza ha inkabb kinyalnam es ranezett a farkamra es mosolygott:( Szerintetek ezzel arra utalt, hogy nagyon kicsi? ( Tisztaba voltam vele, hogy nincs olyan hatalmas meretem, de nem gondoltam volna, hogy problemas). Nekem elso alkalom volt a lany mar tobb fiuval is lefekudt

2023. márc. 26. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Büdös k*rva, hogy lehet valaki ekkora patkány? A helyedben lefejeltem nem kinyaltam volna.
2023. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Rip haver.. miért nem nyomtad seggbe? Akkor biztos nem rinyált volna hogy túl kicsi :D
2023. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért mekkora?
2023. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
1-es: 👍🏻
2023. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, 13-14 kb szerintem. A kerdesre visszaterve, akkor ez a dolog azt jelentette, hogy kicsi volt neki?
2023. márc. 26. 18:08
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem biztos. Lehet hogy száraz volt. Talán csak bénán használtad amid van.


Látod, ha már előtte kinyaltad volna most ennyivel okosabbak lennénk.

2023. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Kb nekem is akkora, és nem panaszkodtak rá
2023. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem, ez azt jelenti, hogy kifogtál egy bunkó parasztot, remélem nem nyaltad ki, hanem kipenderítetted.
2023. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na és kinyaltad? Milyen eredménnyel? Megbeszéltetek ujabb randit amikor ujra kinyalhatod? (Ezek a fontosabb kérdések!)
2023. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Neki nem tetszett, ez tény. Az is lehet, hogy ő bővebb puncival rendelkezik, és csak a nagyot érzi. Nekem pl megfelel a 14 cm, ugyhogy nincs okod ráparázni.
2023. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!